0 سبد خرید
0لیست مقایسه
درخشش الکتریک
فروشگاه آنلاین درخشش الکتریک
دسته‌بندی اخبار

اخبار

انتخاب دسته‌بندی:
جستجو:
(26 مهر، 1396)
دلایل استفاده از خودرو های برقیدر آینده نزدیک
سرعت بالای پیشرفت علم تاثیر شگرفی بر روی صنعت خودروسازی دارد و هر روز شاهد استفاده از فناوری‌های جدید در این صنعت رو به رشد هستیم و همانطور که می‌دانید این روز‌ها اکثر پیشرفت‌های علمی در زمینه خودروهای الکتریکی است.
ادامه مطلب ...
(26 مهر، 1396)
شکسته شدن رکورد معاملات برق
بازار مشتقه بورس انرژی ایران، در جریان معاملات روز سه شنبه (۲۵ شهریور ماه ۹۶)، شاهد معامله ۱۸ میلیون و ۱۳۱ هزار قرارداد معادل ۳۰۳ میلیون و ۲۳۹ هزار کیلووات ساعت به ارزش ۱۰۴ میلیارد و ۷۹۱ میلیون ریال بود.
ادامه مطلب ...
(26 مهر، 1396)
معانی LED و SMD و در لامپ ها یا چراغ های ال ای دی چیست ؟
این روزها در صنعت روشنایی مدرن از واژه های LED , SMD و COB بسیار استفاده می شود، اما هر کدام از این عناوین چه معنایی دارند؟
ادامه مطلب ...
(22 مهر، 1396)


مدیر توزیع برق تویسرکان گفت: به زودی ساخت نیروگاه خورشیدی ۶۰ مگاواتی این شهرستان با ۳۰۰ میلیارد تومان سرمایه گذاری خارجی مشخص می‌شود.
ادامه مطلب ...
(16 مهر، 1396)
عوامل موثر در تلفات شبکه برق
صنعت برق به سه قسمت، تولید، انتقال و توزیع تقسیم بندی می شوند. در مسیر انتقال انرژی همواره انرژی تا به به مصرف کننده برسد، با تلفات زیادی همراه خواهد بود و همواره در جهت رفع این مشکلات و چالش های صنعت برق تلاش های زیادی انجام شده است. در ادامه به عوامل موثر در تلفات شبکه برق اشاره می شود.
ادامه مطلب ...
(15 مهر، 1396)
کنسرسیوم ایرانی چینی برای احداث پست‌های انتقال برق
مدیرعامل شرکت مدیریت تولید، انتقال و توزیع نیروی برق ایران (توانیر) از تشکیل کنسرسیومی با حضور شرکت‌های ایرانی و چینی برای احداث پست‌های انتقال برق خبر داد و گفت: این کنسرسیوم، بسته اول پروژه «تامین تجهیزات ۳۱۲ دستگاه پست فوق توزیع برق» را اجرایی می‌کند.
ادامه مطلب ...
(15 مهر، 1396)

آژانس بین المللی انرژی اعلام کرد ایران در زمینه انرژی‌های تجدیدپذیر فعال‌ترین کشور خاورمیانه است و انتظار می‌رود ظرفیت تولید انرژی‌های تجدید پذیر در این کشور در طی ۵ سال آینده به ۳. ۳ گیگاوات برسد.
ادامه مطلب ...
(11 مهر، 1396)
مدیرعامل برق منطقه‌ای خوزستان گفت: در گذشته صنعت برق خوزستان مورد بی‌مهری قرار گرفته و اقدام خاصی برای بروزرسانی تجهیزات انجام نشده، این در حالی است که لازمه خدمات رسانی خوب، تجهیزاتی به روز و با کیفیت است.
ادامه مطلب ...
(30 خرداد، 1396)
مهم ترین تفاوت های اینورتر های ATV31 و ATV11
ادامه مطلب ...
 
نمایش 1 تا 17 (از 17 مطلب)
تعداد نمایش:
 
 
1