0 سبد خرید
0لیست مقایسه
درخشش الکتریک
فروشگاه آنلاین درخشش الکتریکعمومی
دسته‌بندی اخبار

یک مشترک پس از قطع برق منزلش، مدیر اداره برق و ساختمانش را آتش زد!

خلاصه خبر:

امروز صبح یکی از مشترکان شرکت توزیع نیروی برق مشهد پس از قطع برق منزلش که نتوانسته بود هزینه های آنرا بپردازد با در دست داشتن مقداری بنزین به ساختمان امور برق ناحیه ۲ این شهر مراجعه و اقدام به آتش زدن مدیر آن اداره و یکی دیگر از کارکنان کرد.
متن کامل خبر:
امروز صبح یکی از مشترکان بدهکار شرکت توزیع نیروی برق مشهد با در دست داشتن مقداری بنزین به ساختمان امور برق ناحیه ۲ این شهر مراجعه و پس از مشاجره اقدام به آتش زدن مدیر آن اداره و یکی دیگر از کارکنان کرد.

بر اساس پیگیری های خبرنگار برق نیوز، آقای مهندس رستمی مدیر برق ناحیه 2 مشهد در این حادثه دچار 40 درصد سوختگی از نوع درجه 3 شده است و هم اکنون نیز در بخش ICU بستری و تحت مداوا هستند.

سر و صورت مدیر برق ناحیه 2 بر اثر این آتش سوزی دچار سوختگی شده و همکار وی نیز از ناحیه دست سوختگی پیدا کرده است.

بر اساس اظهارنظر مدیر رابط عمومی شرکت برق این فرد از سال ۱۳۹۳ قبض برق منزلش را پرداخت نکرده و ۲۰ میلیون ریال به شرکت برق مشهد بدهکار است. شرکت برق با فرد بدهکار بسیار مدارا و اقدام به تقسیط بدهکاری او نمود و حتی اعلام کرد که برای رفع بدهکاری هر چه در توان دارد پرداخت نماید.


کاشی گفت: شرکت برق مشهد در راستای عمل به مقررات پس از اخطارهای متعدد به فرد بدهکار اقدام به قطع برق خانه وی کرده بود.


مشترک بدهکار نیز صبح امروز به ساختمان امور برق ناحیه ۲ مشهد واقع در خیابان شیرودی رفته، اقدام به پاشیدن بنزین در اتاق مدیر این اداره کرد و پس از آتش زدن محل متواری شد.


در این آتش سوزی مدیر امور برق ناحیه ۲ مشهد و یکی از کارکنان دچار سوختگی و به بیمارستان منتقل شدند. طی این حادثه فقط اتاق مدیر دچار خسارت شد. فرد آتش افروز نیز پس از فرار، توسط پلیس شناسایی و دستگیر شده است.


آمار مربوط به این مطلب:
تعداد بازدید:2885
نظرات
در این رابطه هیچ نظری توسط کاربران نوشته نشده است
بازگشت