ترانسمیتر دما تیپ K لوترون مدل TR-TMK1A4

TR-TMK1A4
تضمین بهترین قیمت
اصالت کالا
تضمین کیفیت
ضمانت نامه
تحویل فوری
خدمات پس از فروش

ترانسمیتر دما تیپ K لوترون مدل TR-TMK1A4

ترانسمیتر ابزاری برای اندازه گیری کمیت ها و پارامتر های مختلف نظیر رطوبت، دما، فشار، باد، سطح مایعات و ... است که مقادیر اندازه گیری شده را به صورت جریان الکتریکی استاندارد در بازه 4 الی 24 میلی آمپر بر روی یک زوج سیم ارسال می نماید. ترانسمیتر دما تیپ K لوترون مدل TR-TMK1A4 با قابلیت اتصال پراب Type K، انرژی مورد نیاز خود را به طور مستقیم از جریان برق شهری تامین می کند.

جریان راه اندازی مورد نیاز این دستگاه 90 تا 260 ACV می باشد. همچنین بدنه ترانسمیتر دما لوترون مدل TR-TMK1A4 از پلیمر سبک و مقاوم ABS ساخته شده است. کاربر می تواند در صورت نیاز، پراب اندازه گیری دما Type K در مدل های TP-01، TP-02A، TP-03 و TP-04 را به صورت مجزا و جداگانه، برای این دستگاه تهیه و خریداری کند.

از دیگر ویژگی ها و مشخصات کلی دستگاه ترانسمیتر دما تیپ K لوترون مدل TR-TMK1A4 می توان به تنظیمات ZERO VR و SPAN VR، نشانگر LED قرمز، پشتیبانی از پراب اندازه گیری دما Type K (مجهز به سوکت استاندارد پراب اندازه گیی دما Type K) و قابلیت نصب بر روی ریل نگهدارنده یا دیوار اشاره کرد.

همچنین شرایط محیطی مناسب جهت استفاده از این دستگاه به منظور جلوگیری از آسیب دیدن آن، محیطی با دمای بین 0 تا 50 درجه سانتی گراد (32 تا 122 درجه ی فارنهایت) و رطوبت نسبی محیطی کمتر از 80 %RH می باشد. ترانسمیتر دما تیپ K لوترون مدل TR-TMK1A4 دارای گواهی CE اروپا، ISO-9001 و IEC-1010 می باشد.

مشخصات فنی ترانسمیتر دما تیپ K لوترون مدل TR-TMK1A4

ترانسمیتر دما تیپ K لوترون مدل TR-TMK1A4 دارای دو مدل TR-TMK1A4-100C با رنج اندازه گیری 0 تا 100 درجه سانتی گراد و TR-TMK1A4-500C با رنج اندازه گیری 0 تا 500 درجه سانتی گراد بوده و می تواند مقادیر اندازه گیری شده را به صورت جریان خروجی استاندارد 4 تا 20 میلی آمپری به کاربر نشان دهد. جریان خروجی این دستگاه برای رنج 0 درجه سانتی گراد برابر با 4 میلی آمپر، برای رنج 50 و 250 درجه سانتی گراد برابر با 12 میلی آمپر و برای رنج 100 و 500 درجه سانتی گراد برابر با 20 میلی آمپر می باشد.

از دیگر ویژگی ها و مشخصات فنی و عملکردی ترانسمیتر دما لوترون مدل TR-TMK1A4 می توان به فرکانس کاری 50 Hz و 60 Hz و پشتیبانی از پراب اندازه گیری دما Type K به لطف مجهز بودن به سوکت استاندارد پراب دمایی Type K اشاره کرد.

درخشش الکتریک، تنها نماینده رسمی و انحصاری برند لوترون تایوان در ایران می باشد. شما میتوانید ترانسمیتر دما تیپ K لوترون مدل TR-TMK1A4 را به همراه یکسال گارانتی و ده سال خدمات پس از فروش از فروشگاه درخشش الکتریک خریداری نمایید. همچنین می‌توانید علاوه بر دیتا شیت قرار داده شده در زیر، برای اشنایی بیش‌تر با این ابزار اندازه‌گیری با کارشناسان مجموعه درخشش الکتریک تماس بگیرید.


ترانسیمتر تیپ K دما لوترون مدل TR-TMK1A4

مشخصات فنی ترانسمیتر دما تیپ K لوترون مدل TR-TMK1A4

مشخصات
سایر مشخصات
سایر قابلیت ها تنظیمات ZERO VR و SPAN VR / نشانگر LED قرمز /
ویژگی ها قابلیت نصب بر روی ریل نگهدارنده یا دیوار
منبع تغذیه جریان برق شهری
استاندارد ایمنی دارای تاییدیه های IS0-9001، CE اروپا و IEC-1010
کشور سازنده تایوان
مرورگر شما بسیار قدیمی است!
جهت مشاهده این وب سایت به صورت صحیح، بروزرسانی مرورگرتان ضروری خواهد بود. بروزرسانی مرورگر
×