ترانسمیتر رطوبت لوترون مدل TR-HUM1A4

تضمین بهترین قیمت
اصالت کالا
تضمین کیفیت
ضمانت نامه
تحویل فوری
خدمات پس از فروش

ترانسمیتر رطوبت لوترون مدل TR-HUM1A4

ترانسمیتر ابزاری برای اندازه گیری کمیت ها و پارامتر های مختلف نظیر رطوبت، دما، فشار، باد، سطح مایعات و ... می‌باشد که مقادیر اندازه گیری شده را به صورت جریان الکتریکی استاندارد در بازه 4 الی 24 میلی آمپر بر روی یک زوج سیم ارسال می نماید.

دقت اندازه‌گیری رطوبت توسط این ترانسمیتر در محدوده 10% تا 95% RH قرار دارد. استفاده از ABS در ساخت بدنه دستگاه ترانسمیتر رطوبت سنج لوترون مدل TR-HUM1A4 باعث شده است تا علاوه بر استحکام بالا، وزن دستگاه نیز کاهش یافته و به آسانی قابل حمل باشد تا مهندسان و تکنسین‌ها بتوانند از این دستگاه در محیط‌های مورد نیاز خود استفاده کنند.

از ویژگی‌های این دستگاه می‌توان به مواردی مانند داشتن پراب مجزا، تنظیمات ZERO VR و SPAN VR، نمایشگر LCD با خوانش آسان، قابلیت نصب بر روی ریل نگهدارنده یا دیوار را نام برد. همچنین شرایط محیطی مناسب جهت استفاده از ترانسمیتر رطوبت لوترون مدل TR-HUM1A4 به منظور جلوگیری از آسیب دیدن آن، محیطی با دمای بین 0 تا 50 درجه سانتی گراد (32 تا 122 درجه ی فارنهایت) و رطوبت نسبی محیطی کمتر از 80 %RH می باشد. این دستگاه دارای گواهی CE اروپا، ISO-9001 و IEC-1010 می باشد.

از جمله لوازم جانبی دستگاه ترانسمیتر رطوبت سنج لوترون مدل TR-HUM1A4 دارد می‌توان کالیبراتور رطوبت 33% RH مدل RHA-33A و کالیبراتور رطوبت 75% RH مدل RHA-75A را نام برد که می‌توانید آن‌ها را به‌طور جداگانه خریداری کنید.

مشخصات فنی ترانسمیتر رطوبت لوترون مدل TR-HUM1A4

رنج اندازه‌گیری دستگاه ترانسمیتر رطوبت لوترون مدل TR-HUM1A4 در محدوده‌ی 95% تا 10% RH قرار دارد. همچنین خروجی این دستگاه 4 تا 20 میلی آمپر است که در رنج 10% RH برابر با 5.6 میلی آمپر، در رنج 50% RH برابر با 12 میلی آمپر و در رنج 95% RH برابر با 19.2 میلی آمپر است. منبع تغذیه این ترانسمیتر مدل TR-HUM1A4 نیز 90 - 260 ACV و با فرکانس 50 تا 60 هرتز است.

درخشش الکتریک، تنها نماینده رسمی و انحصاری برند لوترون تایوان در ایران می باشد. شما می‌توانید ترانسمیتر رطوبت سنج لوترون مدل TR-HUM1A4 را به همراه یک سال گارانتی و ده سال خدمات پس از فروش از فروشگاه درخشش الکتریک خریدای نمایید.

ترانسمیتر رطوبت لوترون مدل TR-HUM1A4

مرورگر شما بسیار قدیمی است!
جهت مشاهده این وب سایت به صورت صحیح، بروزرسانی مرورگرتان ضروری خواهد بود. بروزرسانی مرورگر
×