ترانسمیتر وزن لوترون مدل TR-LDT1A4

TR-LDT1A4
تضمین بهترین قیمت
اصالت کالا
تضمین کیفیت
ضمانت نامه
تحویل فوری
خدمات پس از فروش

ترانسمیتر وزن لوترون مدل TR-LDT1A4

ترانسمیتر (ترکیبی از دو کلمه TRANSFER+METER یعنی اندازه گیری یک کمیت و یا پارامتر در مکانی و انتقال داده به مکانی دیگر مانند اتاق کنترل) ابزاری برای اندازه گیری کمیت ها و پارامتر های مختلف نظیر رطوبت، دما، فشار، باد، سطح مایعات و ... می‌باشد که مقادیر اندازه گیری شده را به صورت جریان الکتریکی استاندارد در بازه 4 الی 24 میلی آمپر بر روی یک زوج سیم ارسال می نماید.

ترانسمیتر وزن لوترون مدل TR-LDT1A4 با قابلیت اتصال سلول اندازه گیری وزن مجزا، انرژی مورد نیاز خود را به طور مستقیم از جریان برق شهری تامین می کند. جریان راه اندازی مورد نیاز این دستگاه 90 تا 260 ACV می باشد. همچنین بدنه این دستگاه از پلیمر سبک و مقاوم ABS ساخته شده است. کاربر می تواند در صورت نیاز، سلول اندازه گیری وزن مجزا در ظرفیت های 200 گرم، 2 کیلوگرم، 5 کیلوگرم، 100 کیلوگرم و 150 کیلوگرم را به صورت مجزا و جداگانه، برای این دستگاه تهیه و خریداری کند.


از دیگر ویژگی ها و مشخصات کلی دستگاه ترانسمیتر وزن لوترون مدل TR-LDT1A4 می توان به تنظیمات ZERO VR و SPAN VR، نشانگر LED قرمز، پشتیبانی از سلول اندازه گیری وزن مجزا، پشتیبانی از اتصال همزمان 4 سیم و قابلیت نصب بر روی ریل نگهدارنده یا دیوار اشاره کرد. همچنین شرایط محیطی مناسب جهت استفاده از این دستگاه به منظور جلوگیری از آسیب دیدن آن، محیطی با دمای بین 0 تا 50 درجه سانتی گراد (32 تا 122 درجه ی فارنهایت) و رطوبت نسبی محیطی کمتر از 80 %RH می باشد. همچنین باید بدانید که ترانسمیتر وزن لوترون مدل TR-LDT1A4 دارای گواهی CE اروپا، ISO-9001 و IEC-1010 می باشد.

مشخصات فنی ترانسمیتر وزن لوترون مدل TR-LDT1A4 

رنج اندازه گیری ترانسمیتر وزن لوترون مدل TR-LDT1A4 بین 1 تا 2 mV/V بوده و می تواند مقادیر اندازه گیری شده را به صورت جریان خروجی استاندارد 4 تا 20 میلی آمپری به کاربر نشان دهد. شدت جریان خروجی این دستگاه برای رنج 0 برابر با 4 میلی آمپر، برای رنج 1/2 دامنه اندازه گیری برابر با 12 میلی آمپر، و برای رنج کل دامنه ی اندازه گیری (F.S = Full Scale) برابر با 20 میلی آمپر می باشد.

از دیگر ویژگی ها و مشخصات فنی و عملکردی ترانسمیتر وزن لوترون مدل TR-LDT1A4 می توان به فرکانس کاری 50 Hz و 60 Hz، ولتاژ کاری 4 تا 12 ولت DC، پشتیبانی از اتصال همزمان 4 سیم و پشتیبانی از سلول مجزا مخصوص اندازه گیری وزن در 5 بازه ی متفاوت اشاره کرد.

درخشش الکتریک، تنها نماینده رسمی و انحصاری برند لوترون تایوان در ایران می باشد. شما میتوانید ترانسمیتر وزن لوترون مدل TR-LDT1A4 را به همراه یکسال گارانتی و ده سال خدمات پس از فروش از فروشگاه درخشش الکتریک خریداری نمایید.
 

ترانسمیتر وزن لوترون مدل TR-LDT1A4

مشخصات فنی ترانسمیتر وزن لوترون مدل TR-LDT1A4

مشخصات
سایر مشخصات
سایر قابلیت ها تنظیمات ZERO VR و SPAN VR / پشتیبانی از سلول اندازه گیری مجزا / شتبانی از اتصال همزمان 4 سیم و قابلیت نصب بر روی ریل نگهدارنده
ویژگی ها نشانگر LED قرمز
استاندارد ایمنی دارای تاییدیه های IS0-9001، CE اروپا و IEC-1010
کشور سازنده تایوان
مرورگر شما بسیار قدیمی است!
جهت مشاهده این وب سایت به صورت صحیح، بروزرسانی مرورگرتان ضروری خواهد بود. بروزرسانی مرورگر
×