ترانسمیتر باد سنج لوترون مدل TR-AMT1A4

TR-AMT1A4
تضمین بهترین قیمت
اصالت کالا
تضمین کیفیت
ضمانت نامه
تحویل فوری
خدمات پس از فروش

ترانسمیتر باد سنج لوترون مدل TR-AMT1A4

ترانسمیتر (ترکیبی از دو کلمه TRANSFER+METER یعنی اندازه گیری یک کمیت و یا پارامتر در مکانی و انتقال داده به مکانی دیگر مانند اتاق کنترل) ابزاری برای اندازه گیری کمیت ها و پارامتر های مختلف نظیر رطوبت، دما، فشار، باد، سطح مایعات و ... است که مقادیر اندازه گیری شده را به صورت جریان الکتریکی استاندارد در بازه 4 الی 24 میلی آمپر بر روی یک زوج سیم ارسال می نماید. ترانسمیتر باد سنج لوترون مدل TR-AMT1A4 توسط برند مشهور لوترون تایوان ساخته شده است. این دستگاه دارای مشخصات فنی مختلفی است که در ادامه به توضیح درباره آن ها خواهیم پردات.

مشخصات فنی ترانسمیتر باد سنج لوترون مدل TR-AMT1A4

ترانسمیتر باد سنج لوترون مدل TR-AMT1A4 از جمله ابزار های مهم و پر کاربرد در صنعت محسوب می‌شود. مشصات فنی این دستگاه شامل موارد زیر است:

رنج اندازه گیری این دستگاه در محدوده 0.4 m/s to 30 m/s قرار دارد. همچنین این دستگاه دارای خروجی مختلفی در رنج‌های مختلف است. در بازه 0 متر بر ثانیه 4 میلی آمپر، در بازه 0.4 متر بر ثانیه 4.21 میلی آمپر، در بازه 10 متر بر ثانیه 9.33 میلی آمپر و در بازه 30 متر بر ثانیه 20 میلی آمپر است.

باید گفت که ترانسمیتر باد سنج لوترون مدل TR-AMT1A4 دارای تنظیم خارجی ZERO VR است. علاوه بر این منبع تغذیه ای که این دستگاه استفاده می‌کند، 90 - 260 ACV 50 Hz/60 Hz است. شرایط محیطی مناسب برای عملکرد بهتر این دستگاه در محیطی با دمای 0 تا 50 درجه سانتی گراد (32 تا 122 درجه فارنهایت، قرار دارد. رطوبت نسبی برای عملکرد این دستگاه نیز کم‌تر از 80 %RH است. جنس بدنه دستگاه ترانسمیتر باد سنج لوترون مدل TR-AMT1A4 نیز از نوع پلاستیک ABS می‌باشد.

شما می توانید ترانسیمتر لوکس متر لوترون مدل TR-LXT1A4 را به همراه 1 سال گارانتی معتبر شرکتی و 10 سال خدمات پس از فروش از فروشگاه درخشش الکتریک، تنها نماینده رسمی و انحصاری برند لوترون تایوان در ایران تهیه و خریداری نمایید. جهت کسب اطلاعات بیشتر، مشاوره رایگان و ثبت سفارش می توانید با کارشناسان واحد فروش مجموعه بزرگ درخشش الکتریک تماس حاصل نمایید.
 

مرورگر شما بسیار قدیمی است!
جهت مشاهده این وب سایت به صورت صحیح، بروزرسانی مرورگرتان ضروری خواهد بود. بروزرسانی مرورگر
×