ترانسمیتر لرزش سنج لوترون مدل TR-VBT1A4

TR-VBT1A4
تضمین بهترین قیمت
اصالت کالا
تضمین کیفیت
ضمانت نامه
تحویل فوری
خدمات پس از فروش

ترانسمیتر لرزش سنج لوترون مدل TR-VBT1A4

ترانسمیتر (ترکیبی از دو کلمه TRANSFER+METER یعنی اندازه گیری یک کمیت و یا پارامتر در مکانی و انتقال داده به مکانی دیگر مانند اتاق کنترل) ابزاری برای اندازه گیری کمیت ها و پارامتر های مختلف نظیر رطوبت، دما، فشار، باد، سطح مایعات و ... میباشد که مقادیر اندازه گیری شده را به صورت جریان الکتریکی استاندارد در بازه 4 الی 24 میلی آمپر بر روی یک زوج سیم ارسال می نماید.

ترانسمیتر لرزش سنج لوترون مدل TR-VBT1A4 می تواند انرژی مورد نیاز خود را به صورت مستقیم از جریان برق شهری تامین کند. ولتاژ مصرفی این ترانسمیتر بین 90 تا 260 ACV می باشد. تراسنیمتر لوترون به همراه پراب جانبی نوری مخصوص اندازه گیری لرزش، دفترچه راهنمای کاربر، کابل اتصال پراب به دستگاه و پایه مغناطیسی به بازار عرضه شده است. همچنین جنس بدنه ترانسمیتر لرزش سنج لوترون مدل TR-VBT1A4 از پلیمر محکم، مقاوم و سبک ABS ساخته شده است.

از دیگر ویژگی ها و مشخصات کلی دستگاه ترانسیمتر لرزش سنج لوترون مدل TR-VBT1A4 می توان به تنظیمات ZERO VR، تنظیمات SPAN VR، پشتیبانی از پراب مجزای نوری و قابلیت نصب بر روی ریل نگهدارنده یا دیوار اشاره کرد.

همچنین شرایط محیطی مناسب جهت استفاده از این دستگاه به منظور جلوگیری از آسیب دیدن آن، محیطی با دمای بین 0 تا 50 درجه سانتی گراد (32 تا 122 درجه ی فارنهایت) و رطوبت نسبی محیطی کمتر از 80 %RH می باشد. ترانسیمتر لرزش سنج لوترون مدل TR-VBT1A4 دارای گواهی CE اروپا، ISO-2954، ISO-9001 و IEC-1010 می باشد.

مشخصات فنی ترانسمیتر لرزش سنج لوترون مدل TR-VBT1A4 

این دستگاه می تواند سرعت را در رنج 0.5 تا 200 میلی متر بر ثانیه و شتاب را در رنج 0.5 تا 200 متر بر مجذور ثانیه اندازه گیری کند و مقادیر اندازه گیری شده را به صورت جریان خروجی استاندارد 4 تا 20 میلی آمپری به کاربر نشان دهد. شدت جریان خروجی این دستگاه برای اندازه گیری در رنج 0 میلی متر بر ثانیه برابر با 4 میلی آمپر، در رنج 0.5 میلی کمتر بر ثانیه برابر با 4.04 میلی آمپر و برای رنج 200 میلی متر بر ثانیه برابر با 20 میلی آمپر می باشد. همچنین شدت جریان خروجی این دستگاه برای اندازه گیری شتاب، در رنج 0 متر بر مجذور ثانیه برابر با 4 میلی آمپر، در رنج 0.5 متر بر مجذور ثانیه برابر با 4.04 میلی آمپر و برای رنج 200 متر بر مجذور ثانیه برابر با 20 میلی آمپر می باشد.

از دیگر ویژگی ها و مشخصات فنی ترانسمیتر لرزش لوترون LUTRON TR-VBT1A4 می توان به فرکانس کاری 10 Hz تا 1 kHz، کالیبراسیون تک نقطه ای در نقاط 50 mm/s (سرعت)  و 50m/s^2، ظرفیت مقاومت خروجی تا سقف 200 اهم و ولتاژ مصرفی 90 تا 260 ACV، جریان راه اندازی 1.3 VA (در ولتاژ 110 ولت AC) و 1.6 VA (در ولتاژ 220 ولت AC) اشاره کرد.

شما می توانید ترانسمیتر لرزش سنج لوترون مدل TR-VBT1A4 را به همراه 1 سال گارانتی معتبر شرکتی و 10 سال خدمات پس از فروش از فروشگاه درخشش الکتریک، تنها نماینده رسمی و انحصاری برند لوترون تایوان در ایران تهیه و خریداری نمایید. جهت کسب اطلاعات بیشتر، مشاوره رایگان و ثبت سفارش می توانید با کارشناسان واحد فروش مجموعه بزرگ درخشش الکتریک تماس حاصل نمایید. 


مشخصات فنی ترانسمیتر لرزش لوترون LUTRON TR-VBT1A4 

مرورگر شما بسیار قدیمی است!
جهت مشاهده این وب سایت به صورت صحیح، بروزرسانی مرورگرتان ضروری خواهد بود. بروزرسانی مرورگر
×