ترانسمیتر کنداکتیویتی لوترون مدل TR-CDT1A4

TR-CDT1A4
تضمین بهترین قیمت
اصالت کالا
تضمین کیفیت
ضمانت نامه
تحویل فوری
خدمات پس از فروش

ترانسمیتر کنداکتیویتی لوترون مدل TR-CDT1A4

شرکت لوترون که تولید کننده‌ی انواع ابزارهای دقیق است، یکی از محصولاتی که روانه بازار کرده است، ترانسمیتر کنداکتیویتی لوترون مدل TR-CDT1A4 می‌باشد. این محصول برای سنجش میزان رسانایی هدایت الکتریکی مایعات مورد استفاده قرار می‌گیرد. این ترانسمیتر کنداکتیویتی با قابلیت اتصال پراب رسانایی سنج، انرژی مورد نیاز خود را به طور مستقیم از جریان برق شهری تامین می کند. جریان راه اندازی مورد نیاز این دستگاه 90 تا 260 ACV می باشد. همچنین بدنه این دستگاه از پلیمر سبک و مقاوم ABS ساخته شده است. این دستگاه برای تشخیص غلظت مایعات مورد استفاده قرار میگیرد و دارای کارکرد ساده می باشد

مشخصات فنی ترانسمیتر کنداکتیویتی لوترون مدل TR-CDT1A4

همانطور که در بالا اشاره کردیم، ترانسمیتر کنداکتیویتی لوترون مدل TR-CDT1A4 یکی از محصولات عرضه شده توسط شرکت لوترون است که کاربرد آن برای سنجش میزان رسانایی هدایت الکتریکی مایعات است. لوترون مدل TR-CDT1A4 دارای مشخصات فنی خاصی است که در ادامه به برخی از آنان اشاره خواهیم کرد.

محدوده اندازه گیری ترانسمیتر کنداکتیویتی لوترون مدل TR-CDT1A4 بالا است و می‌تواند در شرایط محیطی مختلف به خوبی عمل کند. ههمچنین این دستگاه از میزان خروجی ۴ to 20 mA, DC بهره برده است. منبع تغذیه ترانسمیتر TR-CDT1A4 به میزان ۹۰-۲۶۰ ACV است که برای شروع به کار دستگاه مورد نیاز می‌باشد.

سنسور استفاده شده در دستگاه بسیار مقاوم است که باعث افزایش طول عمر این دستگاه می‌شود. همچنین دیگر ویژگی‌های ترانسمیتر کنداکتیویتی لوترون مدل TR-CDT1A4 می‌توان مواردی همچون دقت و عکس العمل سریع، کاربرد آسان را نام برد. همچنین ناگفته نماند که این دستگاه بدون نمایشگر است. اما شما می‌توانید آن را به نمایشگر CT-2012 متصل کنید.


شما می‌توانید ترانسمیتر کنداکتیویتی لوترون مدل TR-CDT1A4 را همراه با 1 سال گرانتی و 10 خدمات پس از فروش از سایت درخشش الکتریک تهیه نمائید. علاوه بر این برای آنکه بتوانید اطلاعات کامل‌تری درباره‌ی ترانسمیتر کنداکتیویتی لوترون مدل TR-CDT1A4 داشته باشید، دیتا شیت قرار داده شده در زیر را مورد مطالعه قرار دهید.

    ترانسیمتر کنداکتیویتی لوترون مدل TR-CDT1A4

مرورگر شما بسیار قدیمی است!
جهت مشاهده این وب سایت به صورت صحیح، بروزرسانی مرورگرتان ضروری خواهد بود. بروزرسانی مرورگر
×