ترانسمیتر اکسیژن لوترون مدل TR-DOT1A4

TR-DOT1A4
تضمین بهترین قیمت
اصالت کالا
تضمین کیفیت
ضمانت نامه
تحویل فوری
خدمات پس از فروش

ترانسمیتر اکسیژن لوترون مدل TR-DOT1A4

این ترانسمیتر اکسیژن، می تواند انرژی مورد نیاز خود را به طور مستقیم از جریان برق شهری تهیه و تامین کند. رنج ولتاژ کاری این دستگاه 90 تا 260 ACV می باشد. این دستگاه به همراه پراب مجزای اندازه گیری اکسیژن محلول، محلول الکترود پراب اکسیژن متر OXEL-03 و سَری اضافه پراب اکسیژن متر OXDP-02 به بازار عرضه شده است. کاربر می تواند بسته به نیاز خود، محلول OXEL-03 و سَری OXDP-02 را به صورت مجزا و جداگانه برای این دستگاه تهیه کند. همچنین جنس بدنه ترانسیمتر اکسیژن لوترون مدل TR-DOT1A4 از پلیمر محکم و مقاوم ABS می باشد.

از دیگر ویژگی ها و مشخصات کلی دستگاه ترانسیمتر اکسیژن لوترون مدل TR-DOT1A4 می توان به تنظیمات ZERO VR، تنظیمات SPAN VR و قابلیت نصب بر روی پایه نگهدارنده یا دیوار اشاره کرد.

همچنین شرایط محیطی مناسب جهت استفاده از این دستگاه به منظور جلوگیری از آسیب دیدن آن، محیطی با دمای بین 0 تا 50 درجه سانتی گراد (32 تا 122 درجه ی فارنهایت) و رطوبت نسبی محیطی کمتر از 80 %RH می باشد. ترانسیمتر اکسیژن لوترون مدل TR-DOT1A4 دارای گواهی CE اروپا، ISO-9001 و IEC-1010 می باشد. 

مشخصات فنی ترانسیمتر اکسیژن لوترون مدل TR-DOT1A4

ترانسیمتر اکسیژن لوترون مدل TR-DOT1A4 دارای دو رنج اندازه گیری O2 CAL. و 0 تا 20 میلی گرم بر لیتر می باشد و می تواند مقادیر اندازه گیری شده را به صورت جریان خروجی استاندارد 4 تا 20 میلی آمپری به کاربر نشان دهد. شدت جریان خروجی این دستگاه برای رنج 20.9% O2 برابر با 12 میلی آمپر، برای رنج 0 میلی گرم بر لیتر برابر با 4 میلی آمپر، برای رنج 10 میلی گرم بر لیتر برابر با 12 میلی آمپر و برای رنج 20 میلی گرم بر لیتر برابر با 20 میلی گرم بر لیتر می باشد.

از دیگر ویژگی ها و مشخصات فنی و عملکردی ترانسیمتر اکسیژن لوترون مدل TR-DOT1A4 می توان به ولتاژ مورد نیاز بین 90 تا 260 ACV، فرکانس کاری 50 Hz و 60 Hz و پشتیبانی از پراب مجزای اندازه گیری اکسیژن محلول به همراه پلاگ اتصال اشاره کرد.

شما می توانید ترانسیمتر اکسیژن لوترون مدل TR-DOT1A4 را به همراه 1 سال گارانتی معتبر شرکتی و 10 سال خدمات پس از فروش از درخشش الکتریک، تنها نماینده رسمی و انحصاری برند لوترون تایوان در ایران تهیه و خریداری نمایید. علاوه بر این می‌توانید برای آشنایی بیش‌تر با این محصول، دیتا شیت قرار داده شده در زیر را مطالعه کنید یا با کارشناسان مجموعه درخشش الکتریک تماس بگیرید.


مشخصات فنی ترانسمیتر اکسیژن لوترون مدل TR-DOT1A4

مشخصات
سایر مشخصات
سایر قابلیت ها نظیمات ZERO VR، تنظیمات SPAN VR / پشتیبانی از پراب مجزای اکسیژن محلول به همراه پلاگ اتصال / قابلیت نصب بر روی پایه نگهدارنده یا دیوار
ویژگی ها جنس بدنه پلیمر محکم و مقاوم ABS
منبع تغذیه جریان برق شهری
استاندارد ایمنی دارای تاییدیه های IS0-9001، CE اروپا و IEC-1010
کشور سازنده تایوان
مرورگر شما بسیار قدیمی است!
جهت مشاهده این وب سایت به صورت صحیح، بروزرسانی مرورگرتان ضروری خواهد بود. بروزرسانی مرورگر
×