ترانسمیتر PH لوترون مدل TR-PHT1A4

TR-PHT1A4
تضمین بهترین قیمت
اصالت کالا
تضمین کیفیت
ضمانت نامه
تحویل فوری
خدمات پس از فروش

ترانسمیتر PH لوترون مدل TR-PHT1A4

ترانسمیتر ابزاری برای اندازه گیری کمیت ها و پارامتر های مختلفی مانند رطوبت، دما، فشار، باد، سطح مایعات و ... است که مقادیر اندازه گیری شده را به صورت جریان الکتریکی استاندارد در بازه 4 الی 24 میلی آمپر بر روی یک زوج سیم ارسال می نماید. ترانسمیتر PH لوترون مدل TR-PHT1A4 می تواند انرژی مورد نیاز خود را به طور مستقیم از جریان برق شهری تأمین کند. رنج ولتاژ کاری این دستگاه 90 تا 260 ACV می باشد. کاربر می تواند بسته به نیاز خود، الکترود PH در مدل های PE-03، PE-11 و PE-01 را به صورت مجزا و جداگانه، برای این دستگاه تهیه و خریداری کند. همچنین جنس بدنه ترانسیمتر PH لوترون مدل TR-PHT1A4 از پلیمر سبک، محکم و مقاوم ABS ساخته شده است.

از دیگر ویژگی ها و مشخصات کلی دستگاه ترانسمیتر PH لوترون مدل TR-PHT1A4 می توان به تنظیمات ZERO VR، تنظیمات SPAN VR، پشتیبانی از تمامی الکترود های مجهز به کانکتور BNC و قابلیت نصب بر روی پایه نگهدارنده یا دیوار اشاره کرد.

خوب است بدانید که شرایط محیطی مناسب جهت استفاده از این ترانسمیتر به منظور جلوگیری از آسیب دیدن آن، محیطی با دمای بین 0 تا 50 درجه سانتی گراد (32 تا 122 درجه ی فارنهایت) و رطوبت نسبی محیطی کمتر از 80 %RH می باشد. ترانسمیتر PH لوترون مدل TR-PHT1A4 دارای گواهی CE اروپا، ISO-9001 و IEC-1010 می باشد.

مشخصات فنی ترانسمیتر PH لوترون مدل TR-PHT1A4

رنج اندازه گیری ترانسمیتر TR-PHT1A4 بین 0 تا 14 PH می باشد و می تواند مقادیر اندازه گیری شده را به صورت جریان خروجی استاندارد 4 تا 20 میلی آمپری به کاربر نشان دهد. شدت جریان خروجی این دستگاه برای رنج 0 PH برابر با 4 میلی آمپر، برای رنج 7 PH برابر با 12 میلی آمپر و برای رنج 14 PH برابر با 20 میلی آمپر می باشد. از دیگر ویژگی ها و مشخصات فنی و عملکردی ترانسمیتر PH لوترون LUTRON TR-PHT1A4 می توان به ولتاژ مورد نیاز بین 90 تا 260 ACV، فرکانس کاری 50 Hz و 60 Hz و پشتیبانی از الکترود مجزای PH اشاره کرد.

درخشش الکتریک، تنها نماینده رسمی و انحصاری برند لوترون تایوان در ایران می باشد. شما میتوانید ترانسمیتر PH لوترون مدل TR-PHT1A4 را به همراه یک سال گارانتی و ده سال خدمات پس از فروش از فروشگاه درخشش الکتریک خریداری نمایید. 
 

LUTRON TR-PHT1A4

مشخصات فنی ترانسمیتر PH لوترون مدل TR-PHT1A4

مشخصات
اسید سنج
رنج 0 تا 14 PH
سایر مشخصات
سایر قابلیت ها نظیمات ZERO VR، تنظیمات SPAN VR / پشتیبانی از الکترود مجزای PH /
ویژگی ها پشتیبانی از تمامی الکترود های مجهز به کانکتور BNC و قابلیت نصب بر روی پایه نگهدارنده یا دیوار
منبع تغذیه جریان برق شهری
استاندارد ایمنی دارای تاییدیه های IS0-9001، CE اروپا و IEC-1010
کشور سازنده تایوان
مرورگر شما بسیار قدیمی است!
جهت مشاهده این وب سایت به صورت صحیح، بروزرسانی مرورگرتان ضروری خواهد بود. بروزرسانی مرورگر
×