کلید اتوماتیک کمپکت غیرقابل تنظیم هیوندای

تضمین بهترین قیمت
اصالت کالا
تضمین کیفیت
ضمانت نامه
تحویل فوری
خدمات پس از فروش

کلید اتوماتیک کمپکت غیرقابل تنظیم هیوندای

کلید اتوماتیک که به نام‌های مختلفی مانند کلید خودکار نیز معروف است، یکی از ابزارهای پر کاربرد در دنیای امروز می‌باشد. این کلید ها قطع کننده‌های جریان در هنگام بروز مشکل یا خطا هستند. در واقع کلید اتوماتیک یک وسیله الکتریکی است که برای محافظت از مدارها ساخته شده است. به بیان ساده‌تر این تجهیز وظیفه قطع و وصل اتوماتیک و ایمن مدارها را بر عهده دارد. یکی از انواع کلیدهای اتوماتیک، کلید اتوماتیک کمپکت غیرقابل تنظیم هیوندای است.

به طور کلی کاربرد اصلی کلیدهای اتوماتیک و به خصوص کلید اتوماتیک کمپکت غیرقابل تنظیم هیوندای، قطع جریان مدارها در صورت وجود بار اضافی و بیش از حد و همینطور ایجاد شدن اتصال کوتاه است. این تجهیز دارای ویژگی‌های مختلفی است که از جمله آن‌ها می‌توان به 3 تا 100 آمپر، 2،3و4 آمپر، دارای مدل‌های 2،3و4 پل و بسیاری از ویژگی‌های دیگر است.

خوب است بدانید که کلید اتوماتیک کمپکت غیرقابل تنظیم هیوندای قابلیت نصب انواع لوازم جانبی را همچون رله شانت تریپ، رله آندر ولتاژ، کنتاکت کمکی، کنتاکت خطا، دسته کمکی گردان و ... دارد.

شما می‌توانید کلید اتوماتیک کمپکت غیرقابل تنظیم هیوندای را به همراه گارانتی از سایت درخشش الکتریک (ارائه دهنده‌ی انواع ابزارهای اندازه گیری دقیق با بیش از ۵۰ سال سابقه‌ی درخشان) تهیه و خریداری نمائید. همچنین در صورت کسب اطلاعات بیش‌تر درباره‌ی این محصول می‌توانید دیتا شیت قرار داده شده در زیر را بخوانید یا با کارشناسان ما در مجموعه درخشش الکتریک تماس حاصل نمائید.دانلود فایل pdf محصول

مرورگر شما بسیار قدیمی است!
جهت مشاهده این وب سایت به صورت صحیح، بروزرسانی مرورگرتان ضروری خواهد بود. بروزرسانی مرورگر
×