تايمر دو زمانه مولتی آنلی ET2-41

ET2-41
تضمین بهترین قیمت
اصالت کالا
تضمین کیفیت
ضمانت نامه
تحویل فوری
خدمات پس از فروش

تايمر دو زمانه مولتی آنلی ET2-41

به طور کلی تایمر ابزاری است که کارکرد اصلی آن کنترل زمان است. تایمرها دارای انواع مختلفی هستند که شامل تایمر دو زمانه، تایمر هفتگی، تایمر روزانه و... می‌شوند. از جمله تایمرهای دو زمانه می‌توان به تايمر دو زمانه مولتی آنلی ET2-41 اشاره کرد که کاربردهای متفاوتی دارد. این تایمر از جمله محصولات تولید شده شرکت آنلی است که به طور گسترده‌ای در صنایع مورد استفاده قرار می‌گیرد. تايمر دو زمانه مولتی آنلی ET2-41 دارای محدوده ولتاژ کارکردی گسترده در بازه‌ی ۲۴ ولت تا ۲۴۰ ولت است. همچنین نکته‌ی قابل ذکر دیگر دربارهٔ این دستگاه، محدودهٔ زمانی آن است که از ۱ ثانیه تا ۳۰۰ ساعت متغیر است. طراحی بدنه نازک 22.5 میلی متر این دستگاه باعث شده است که این تایمر وزن کمی را داشته باشد.

تایمر دو زمانه یک نوع دستگاه الکترونیکی است که قادر به شمارش زمان در دو حالت مختلف است. این دستگاه معمولاً دارای دو واحد زمانسنجی جداگانه است که به صورت همزمان کار می‌کنند. واحدهای زمانسنجی در تایمر دو زمانه می‌توانند به صورت مستقل یا به صورت همزمان فعالیت کنند، که این امکان را برای کاربران فراهم می‌آورد که دو رویداد مختلف را به طور همزمان کنترل کنند.

از جمله ویژگی‌های این تایمر دو زمانه ET2-41 می‌توان به موارد مختلفی همچون محدوده ولتاژ عملیاتی گسترده AC/DC 24V~240V، طراحی بدنه نازک 22.5 میلی متر و بسیاری از موارد دیگر اشاره کرد.

مشخصات فنی تايمر دو زمانه مولتی آنلی ET2-41

مشخصات فنی این تجهیز به شرح زیر می‌باشد:

۱- ولتاژ بهره برداری AC/DC(V): 24~240

۲- محدوده ولتاژ کاری مجاز 85 تا 110 درصد ولتاژ نامی

۳- فرکانس 50 / 60 Hz

۴- مصرف برق در حدود 3 ولت آمپر

۵- دمای محیطی برای بهترین عملکرد دستگاه 10- تا 50 درجه سانتی گراد

۶- رطوبت محیطی برای بهترین عملکرد دستگاه حداکثر تا 85 درصد RH

۷- وزنی در حدود 93 گرم


شما می‌توانید تايمر دو زمانه مولتی آنلی ET2-41 را به همراه گارانتی از سایت درخشش الکتریک تهیه و خریداری نمائيد. همچنین می‌توانید برای کسب اطلاعات بیش تر درباره این محصول با کارشناسان مجموعه درخشش الکتریک تماس حاصل فرمائید. همچنین جهت دریافت اطلاعات بیش‌تر درباره این محصول، می‌توانید علاوه بر تماس با کارشناسان مجموعه درخشش الکتریک، دیتا شیت قرار داده شده در زیر را مورد مطالعه قرار دهید.


مشخصات فنی تايمر دو زمانه مولتی آنلی ET2-41

مشخصات
مشخصات
ولتاژ ولتاژ تغذیه :AC/DC V24~240
سایر مشخصات 2C/1A1C دارای4 کنتاکت فرمان 1s/3S/10s/30s/100s/300s/30m/300m30h/300h
مرورگر شما بسیار قدیمی است!
جهت مشاهده این وب سایت به صورت صحیح، بروزرسانی مرورگرتان ضروری خواهد بود. بروزرسانی مرورگر
×