تايمر مولتی آنلی مدل H3D-M

H3D-M
تضمین بهترین قیمت
اصالت کالا
تضمین کیفیت
ضمانت نامه
تحویل فوری
خدمات پس از فروش

تايمر مولتی آنلی مدل H3D-M

امروزه دستگاه‌های مختلفی وجود دارند که برای کنترل زمان و اجرای وظایف مختلف استفاده می‌شوند. یکی از این دستگاه‌ها، تایمر است. تایمر یک ابزار مهم و کاربردی در زندگی روزمره ما می‌باشد که برای کنترل زمان به کار می‌رود. این دستگاه‌ها با امکانات مختلفی طراحی شده‌اند و در انواع مختلفی قابل دسترسی هستند. یکی از انواع تایمرها، تايمر مولتی آنلی مدل H3D-M می‌باشد که شما می‌توانید این محصول را از سایت درخشش الکترکی تهیه و خریداری نمائيد. تایمر مولتی آنلی مدل H3D-M برای آنکه بتواند ایده آل‌ترین حالت کارکرد خود را داشته باشد، نیازمند دمای محیطی دربازهٔ ۱۰- تا ۵۰ درجه سانتی گراد و همچنین رطوبت نسبی کم‌تر از ۸۵ درصد RH است. علاوه بر این باید افزود که وزن تايمر مولتی آنلی مدل H3D-M در حدود ۶۲ گرم است.

تايمر مولتی آنلی مدل H3D-M از جمله تایمرهای مولتی می‌باشد. درباره تایمرهای مولتی باید گفت که یک دستگاه الکترونیکی می‌باشد که به شما امکان می‌دهد تا زمان‌بندی‌های مختلف را تنظیم کرده و از طریق آن وظایف متعددی را در زمان‌های مختلف اجرا کنید. این دستگاه از ویژگی‌های متنوعی مانند تنظیمات دقیق زمانی، تکرار و تنظیمات شناور برخوردار است. تایمر مولتی آنلی مدل H3D-M دارای محدوده ولتاژ گسترده در بازهٔ ۱۲ ولت تا ۲۴۰ ولت است. این تجهیز دارای ۷ بازهٔ زمانی از ۱ ثانیه تا ۱۰۰۰ ساعت است.

از جمله ویژگی‌های تايمر مولتی H3D-M می‌توان به موارد مختلفی همچون دامنه گسترده‌ی اندازه‌گیری ولتاژ AC و DC در بازه‌ی 12 ولت تا 240 ولت، دارای 7 حالت خروجی، 7 بازه زمانی از 1 ثانیه تا 100 ساعت، طراحی بدنه نازک 17.5 میلی متر، گواهی CE و بسیاری از موارد دیگر اشاره کرد.

مشخصات فنی تايمر مولتی آنلی مدل H3D-M

مشخصات فنی این دستگاه به شرح زیر است:

۱- ولتاز کارکردی دستگاه برای AC و DC در بازه‌ی 12 تا 240 ولت

۲- محدوده ولتاژ کاری مجاز 90 تا 110 درصد ولتاژ نامی

۳- بازنشانی زمان حداکثر تا 0.1 ثانیه

۴- مصرف برق دستگاه در حدود 1.9 ولت آمپر

۵- دمای محیطی برای بهترین عملکرد دستگاه در محدوده‌ی 10- تا 50 درجه سانتی گراد

۶- رطوبت محیطی برای بهترین کارکرد دستگاه حداکثر تا 85 درصد RH

۷- وزن تقریبی 62 گرم


شما می‌توانید تايمر مولتی آنلی مدل H3D-M را به همراه گارانتی و خدمات پس از فروش از سایت درخشش الکتریک تهیه و خریدرای نمائید. همچنین می‌توانید جهت دریافت اطلاعات بیش‌تر درباره این محصول، با کارشناسان مجموعه درخشش الکتریک تماس حاصل نمائید. شما می‌توانید برای دریافت اطلاعات بیش‌تر دربارهٔ این محصول، می‌توانید علاوه بر تماس با کارشناسان مجموعه درخشش الکتریک، دیتا شیت قرار داده شده در زیر را مورد مطالعه قرار دهید.


مشخصات فنی تايمر مولتی آنلی مدل H3D-M

مشخصات
مشخصات
سایر مشخصات (0~1.2S/3S/12S/30S/…./30h/120h/100h)مولتی رنج دارای مدهای عملکرد مختلف **** ( AC/DC12~240V)مولتی ولت ****
مرورگر شما بسیار قدیمی است!
جهت مشاهده این وب سایت به صورت صحیح، بروزرسانی مرورگرتان ضروری خواهد بود. بروزرسانی مرورگر
×