تايمر مولتی رنج ديجيتال آنلی H5CLR

H5CLR
تضمین بهترین قیمت
اصالت کالا
تضمین کیفیت
ضمانت نامه
تحویل فوری
خدمات پس از فروش

تايمر مولتی رنج ديجيتال آنلی H5CLR

امروزه دستگاه‌های مختلفی وجود دارند که برای کنترل زمان و اجرای وظایف مختلف استفاده می‌شوند. یکی از این دستگاه‌ها، تایمر است. تایمر یک ابزار مهم و کاربردی در زندگی روزمره ما می‌باشد که برای کنترل زمان به کار می‌رود. این دستگاه‌ها با امکانات مختلفی طراحی شده‌اند و در انواع مختلفی قابل دسترسی هستند. تایمرها انواع و مدل‌های گوناگونی دارند که یکی از آن‌ها، تايمر مولتی رنج ديجيتال آنلی H5CLR است. این تجهیز یازده خروجی قابل انتخاب توسط کاربر دارد که از ویژگی های خوب تايمر مولتی رنج ديجيتال آنلی H5CLR به شمار می‌آید. خوب است بدانید که در تايمر مولتی رنج ديجيتال آنلی H5CLR همه پارامترها توسط منوهای پیمایش تنظیم شده از پانل جلویی قابل دسترسی هستند.

از جمله ویژگی‌های تايمر مولتی آنلی H5CLR می‌توان به موارد مختلفی همچون یازده حالت خروجی قابل انتخاب، نمایشگر 7 قسمتی برای نمایش دقیق و نظارت موثر، محدوده زمانی قابل انتخاب از 0.001 ثانیه تا 9999 ساعت، دارای چهار سطح حفاظت کلیدی، قابلیت انتخاب حالت شمارش توسط کاربر، حافظه داخلی، کواهی CE و بسیاری از موارد دیگر اشاره کرد. هر دستگاهی برای آنکه بتواند بهترین کارکرد خود را داشته باشد، نیازمند شرایط محیطی مناسب است. دمای محیطی مناسب برای تايمر مولتی رنج ديجيتال آنلی H5CLR در بازهٔ ۱۰- تا ۵۰ درجهٔ سانتی گراد قرار دارد و همینطور رطوبت نسبی نیز می‌بایست کم‌تر از ۸۵ درصد RH باشد.

مشخصات فنی تايمر مولتی رنج آنلی مدل H5CLR

مشخصات فنی تايمر مولتی رنج آنلی مدل H5CLR به شرح زیر است:

۱- ولتاژ کارکردی دستگاه برای AC و DC در بازه‌ی 12 ولت تا 48 ولت یا 100 ولت تا 240 ولت

۲- محدوده ولتاژ کارکرد مجاز 85 تا 110 درصد ولتاژ نامی

۳- بازنشانی زمان حداکثر تا 0.1 ثانیه

۴- مصرف برق دستگاه در حدود 2.5 ولت آمپر

۵- دمای محیطی مناسب برای بهترین عملکرد دستگاه در بازه‌ی 10- تا 50 درجه سانتی گراد

۶- رطوبت نسبی مناسب برای بهترین کارکرد دستگاه حداکثر تا 85 درصد RH

۷- داری وزن تقریبی 120 گرم


شما می‌توانید تايمر مولتی رنج ديجيتال آنلی H5CLR را به همراه گارانتی و خدمات پس از فروش از سایت درخشش الکتریک تهیه و خریداری نمائید. همچنین می‌توانید جهت کسب اطلاعات بیش‌تر درباره محصول، دیتا شیت قرار داده شده در زیر را مورد مطالعه قرار دهید. شما می‌توانید علاوه بر تماس با کارشناسان مجموعه درخشش الکتریک، برای کسب اطلاعات بیش‌تر دربارهٔ محصول، دیتا شیت قرار داده شده در زیر را مطالعه کنید.


مشخصات فنی تايمر مولتی رنج ديجيتال آنلی H5CLR

مشخصات
مشخصات
دقت اندازه گیری 0/001 ثانيه
سایر مشخصات / تايمر مولتي رنج ديجيتال با دو صفحه نمايش / قابليت برنامه ريزي به 11 مدل مختلف براي كارايي هاي متنوع / هفت سگمنت روي صفحه نمايش براي استفاده آسانتر / قابليت برنامه ريزي از0/001 ثانيه تا 9999 ساعت / قابليت شمارش به ترتيب و بالعكس(معكوس) / حفاظت شده
مرورگر شما بسیار قدیمی است!
جهت مشاهده این وب سایت به صورت صحیح، بروزرسانی مرورگرتان ضروری خواهد بود. بروزرسانی مرورگر
×