كنترل سطع مايعات آنلی مدل ANLY

level control relay
تضمین بهترین قیمت
اصالت کالا
تضمین کیفیت
ضمانت نامه
تحویل فوری
خدمات پس از فروش

كنترل سطع مايعات آنلی مدل ANLY

كنترل سطع مايعات آنلی مدل ANLY یکی از انواع دستگاه‌های اندازه‌گیری به شمار می رود که در موارد مختلفی همچون صنایع غذایی( در جهت کنترل سطح مایعات در مخازن ذخیره سازی، دیگ‌های بخار و تجهیزات فرایندی)، صنایع شیمیایی و پتروشیمی (دارای کاربرد در برج‌های خنک کننده)، صنایع نفت و گاز (خطوط لوله)، صنایع تولید انرژی( توربین‌ها) و صنایع معدنی اشاره کرد. همچنین باید گفت که یکی از کاربردهای دستگاه كنترل سطع مايعات آنلی مدل ANLY حفاظت پمپ های شناور در برابر كار كردن خشک (بدون آب) است.

کی دیگر از کاربردهای این دستگاه كنترل سطع مايعات که می‌توان در اینجا بدان اشاره کرد، جلوگيري از سرريز شدن مخازن است. ولتاژ کارکردی دستگاه به ترتیب 24 و 110 و 120 و 220 و 230 و 240 ولت AC است. نرخ پاسخ‌دهی دستگاه نیز در حدود ۳۰۰ میلی ثانیه است. همچنین عمر دستگاه در حالت مکانیکی در حدود ۵ میلیون بار می‌باشد. نکته‌ی دیگر درباره‌ی بهترین دمای محیطی برای کارکرد دستگاه است که معمولاً در بازه‌ی ۱۰- تا ۵۰+ قرار دارد.

مشخصات فنی كنترل سطع مايعات آنلی مدل ANLY

مشخصات فنی دستگاه كنترل سطع مايعات آنلی مدل ANLY به شرح زیر است:

۱- نرخ پاسخ دهی ۳۰۰ میلی ثانیه در سطح بالا و نرخ پاسخ دهی ۵۰۰ میلی ثانیه در سطح پایین

۲- وزن ۱۶۰ گرم

۳- دمای محیطی ۱۰- تا ۵۰+

۴- رطوبت نسبی کم‌تر از ۸۵ درصد RH

۵- فرکانس ۵۰ / ۶۰ هرتز


شما می‌توانید كنترل سطع مايعات آنلی مدل ANLY را به همراه گارانتی و خدمات پس از فروش از سایت درخشش الکتریک تهیه و خریداری نمائيد. همچنین برای دریافت اطلاعات بیش‌تر دربارهٔ محصول، می‌توانید علاوه بر تماس با کارشناسان مجموعه درخشش الکتریک، دیتا شیت قرار داده شده در زیر را مورد مطالعه قرار دهید.
 


مرورگر شما بسیار قدیمی است!
جهت مشاهده این وب سایت به صورت صحیح، بروزرسانی مرورگرتان ضروری خواهد بود. بروزرسانی مرورگر
×