كنترل فاز مولتی فانكشن آنلی مدل AVR172

AVR172
تضمین بهترین قیمت
اصالت کالا
تضمین کیفیت
ضمانت نامه
تحویل فوری
خدمات پس از فروش

كنترل فاز مولتی فانكشن آنلی مدل AVR172

كنترل فاز مولتی فانكشن آنلی مدل AVR172 که در میان کاربران به نام رله کنترل فاز نیز شناخته می‌شود، محصولی از شرکت آنلی است که به عنوان یک تجهیز محافظتی معمولاً در تابلو برق‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرد. عملکرد كنترل فاز مولتی فانكشن آنلی مدل AVR172 به صورت الکترونیکی بوده و وظیفه آن محافظت از تجهیزات در برابر اختلال در شبکه برق می باشد.در واقع با کمک این کنترل فاز می‌توان به بررسی و ارزیابی شبکه برق ۳ فاز پرداخت. یکی از قابلیت هایی که كنترل فاز مولتی فانكشن آنلی مدل AVR172 از آن برخوردار است، خاموش شدن خودکار هنگام تشخیص ولتاژ بیش از حد یا ناکافی است که این میزان از ۵ درصد تا ۲۰ درصد متغیر است. علاوه بر این نکته‌ی دیگری که دربارهٔ این دستگاه می‌توان گفت تشخیص خارج از فاز در حین کارکرد موتور است.

هر دستگاهی برای آنکه بتواند بهترین کارکرد خود را داشته باشد، باید در شرایط محیطی مناسبی قرار گیرد. دمای محیطی مناسب برای دستگاه كنترل فاز مولتی فانكشن آنلی مدل AVR172 در بازهٔ ۱۰- تا ۵۰ درجهٔ سانتی گراد قرار داد. همچنین رطوبت نسبی ایده آل نیز برای این دستگاه باید کم‌تر از ۸۵ درصد RH باشد.

از جمله ویژگی های كنترل فاز مولتی فانكشن آنلی مدل AVR172 می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

۱- تشخیص تغییر توالی فاز

۲- تشخیص قطع یک فاز

۳- تشخیص عدم تقارن ولتاژ شبکه

۴- تشخیص کاهش ولتاژ شبکه

۵- قطع سریع در صورت بروز خطا

۶- قابلیت انتخاب زمان وصل پس از رفع خطا

۷- کنترل کنندهٔ اختلالات در سه فاز

۸- قطع اتوماتیک در زمان اضافه ولتاژ یا کاهش ولتاژ


شما می‌توانید كنترل فاز مولتی فانكشن آنلی مدل AVR172 را به همراه گارانتی از سایت درخشش الکتریک (با بیش از نیم قرن تجربه درخشان در زمینه عرضه انواع ابزارهای اندازه‌گیری) خریداری نمائید. همچنین برای دریافت اطلاعات بیش‌تر درباره‌ی محصول، می‌توانید علاوه بر تماس با کارشناسان مجموعهٔ درخشش الکتریک، دیتا شیت قرار داده شده در زیر را مورد مطالعه قرار دهید.


كنترل فاز مولتی فانكشن آنلی مدل AVR172

مرورگر شما بسیار قدیمی است!
جهت مشاهده این وب سایت به صورت صحیح، بروزرسانی مرورگرتان ضروری خواهد بود. بروزرسانی مرورگر
×