کلمپ آمپر متر یونیتی مدل UT223A

تضمین بهترین قیمت
اصالت کالا
تضمین کیفیت
ضمانت نامه
تحویل فوری
خدمات پس از فروش

کلمپ آمپر متر یونیتی مدل UT223A

کلمپ آمپر متر یونیتی مدل UT223A از جمله آمپر متر های تولید شده توسط شرکت معتبر یونیتی است که ویژگی های مختلفی دارد. این تجهیز به آسانی می‌تواند برای اندازه‌گیری جریان نشتی AC، اندازه‌گیری جریان، ولتاژ و.... به کار گرفته شود. کلمپ آمپر متر یونیتی مدل UT223A از آخرین فناوری CT و فناوری دیجیتال برای اندازه‌گیری های خود بهره می‌برد. کلمپ این دستگاه در ابعاد ۱۰۸×۱۴۸ میلی‌متر است و به اندازه‌ای بزرگ است که می‌توان آن را به آسانی به دور کابل برق با قطر ۱۰۸ میلی‌متر یا کابل تخت با قطر ۱۶۰ میلی‌متر و سیم‌های فولادی بست و پارامترهای مختلف را اندازه‌گیری کرد.

نمایشگر کلمپ آمپر متر یونیتی مدل UT223A از نوع دیجیتال و LCD است و قرائت نتایج حاصل از اندازه‌گیری بر روی آن به اسانی انجام می‌پذیرد.از کلمپ متر یونیتی مدل UT223A به طور گسترده‌ای در برق، ارتباطات، هواشناسی، راه آهن، میدان نفتی، معماری، اندازه گیری، واحد تحقیقات آموزشی، شرکت های معدن صنعتی و غیره استفاده می شود. یکی از ویژگی هایی که کلمپ متر یونیتی مدل UT223A دارد، ذخیرهٔ داده‌ها است. در واقع این آمپر متر یونیتی می‌تواند 99 مجموعه داده را با رابط RS232 ذخیره کند و می‌توان داده های ذخیره شده را از طریق نرم افزار سیستم به رایانه منتقل کرد.

یکی دیگر از نکاتی که درباره صفحه نمایش این کلمپ آمپر متر وجود دارد، تجهیز شدن آن به نور پس زمینه است. در واقع نور پس زمینه به دستگاه امکان می‌دهد تا بتوان از دستگاه در محیط‌های کم‌نور و تاریک به خوبی استفاده کرد و در هنگام قرائت نتایج حاصل از اندازه‌گیری با مشکلی مواجه نشد. وزن کلمپ آمپر متر یونیتی مدل UT223A با احتساب باطری‌ها در حدود ۱.۵ کیلوگرم و با احتساب اکسسوری‌هایی که به همراه دستگاه ارائه می‌شود در حدود ۳ کیلوگرم است. از دیگر ویژگی های کلمپ آمپر متر یونیتی مدل UT223A می‌توان به نشانگر کاهش باطری، قابلیت Data Hold، صفحه نمایش LCD مجهز به نور پس زمینه و... اشاره کرد.

شما می‌توانید کلمپ آمپر متر یونیتی مدل UT223A را به همراه گارانتی از سایت درخشش الکتریک تهیه و خریداری نمائيد. همچنین جهت دریافت اطلاعات بیش‌تر درباره‌ی این محصول می‌توانید با کارشناسان مجموعه درخشش الکتریک تماس حاصل نمائيد.

مرورگر شما بسیار قدیمی است!
جهت مشاهده این وب سایت به صورت صحیح، بروزرسانی مرورگرتان ضروری خواهد بود. بروزرسانی مرورگر
×