تایمر روزانه ومر مدل NAPA-D

NAPA-D
تضمین بهترین قیمت
اصالت کالا
تضمین کیفیت
ضمانت نامه
تحویل فوری
خدمات پس از فروش

تایمر روزانه ومر مدل NAPA-D

تایمر روزانه ومر مدل NAPA-D یکی از انواع تایمرهای موجود در بازار است که در موارد مختلفی مورد استفاده قرار می‌گیرد. در پاسخ به این پرسش که تایمر چیست؟ باید گفت که تایمر یا رله زمان وظیفه کنترل مدار را برای مدت معینی بر عهده دارد یا به عبارت ساده تر، از یک تایمر برای تنظیم زمان بین دو عملکرد در مدارهای کنترل استفاده می شود. تایمرها در برندها و انواع مختلفی در بازار موجود هستند و همانطور که اشاره کردیم، یکی از انواع تایمرها، تایمر روزانه ومر مدل NAPA-D است.

منبع تغذیه تایمر روزانه ومر مدل NAPA-D از طریق برق ۲۳۰ ولت AC تأمین می‌شود که فرکانس آن در حدود ۵۰/۶۰ هرتز است. همچنین خوب است بدانید که این تایمر روزانه یا به عبارتی ۲۴ ساعته، دارای ابعاد ۷۲×۷۲ میلی‌متر است. نوع نصب دستگاه نیز به صورت پنل روی دیوار یا ریل است. باید افزود که وضوح برنامه‌نویسی تایمر روزانه ومر مدل NAPA-D در حدود ۱۵ دقیقه است.

مشخصات فنی تایمر روزانه ومر مدل NAPA-D

تایمر روزانه ومر مدل NAPA-D دارای مشخصات فنی به شرح زیر است:

۱- منبع تغذیه : 
230V AC - 50/60Hz

۲- ذخیره شارژ : 
200 hours


۳- نصب و راه اندازی : پنل نصب بر روی دیوار و ریل

۴- برنامه ریزی : روزانه

۵- دقت برنامه ریزی : 10 دقیقه

۶- تعداد رله : 1 عدد


شما می‌توانید تایمر روزانه ومر مدل NAPA-D را به همراه گارانتی و خدمات پس از فروش از سایت درخشش الکتریک تهیه و خریداری کنید. همچنین برای آشنایی بیش‌تر با این محصول، می‌توانید علاوه بر تماس با کارشناسان با تجربه و کاربلد درخشش الکتریک، دیتا شیت قرار داده شده در زیر را مطالعه کنید.

 

مرورگر شما بسیار قدیمی است!
جهت مشاهده این وب سایت به صورت صحیح، بروزرسانی مرورگرتان ضروری خواهد بود. بروزرسانی مرورگر
×