رفرکتومتر جنرال مدل REF107

REF107
تضمین بهترین قیمت
اصالت کالا
تضمین کیفیت
ضمانت نامه
تحویل فوری
خدمات پس از فروش

رفرکتومتر جنرال مدل REF107

رفرکتومتر جنرال مدل REF107 از جمله محصولاتی است که برای غلظت محلول آبی را با اندازه‌گیری ضریب شکست آن مورد سنجش قرار می‌دهد. این محصول توسط شرکت جنرال طراحی و تولید شده است که یکی از شرکت های معتبر تولید ابزارهای اندازه گیری دقیق می‌باشد. این ابزار کاربردی طراحی خوش دست و کاربر پسندی دارد و به راحتی قابل حمل است. رفرکتومتر جنرال مدل REF107 بیش‌تر در صنایعی مانند مواد غذایی، کشاورزی، شیمیایی و تولیدی مورد استفاده قرار می‌گیرد.

از جمله ویژگی‌های این رفرکتومتر می‌توان چشمی بالشتکی را نام برد. از طرفی بدنه این انکسار سنج از نوع فلزی است و دسته آن نیز لاستیکی می‌باشد. دسته لاستیکی باعث می‌شود تا دست کاربر هنگام استفاده از انکسار سنج جنرال مدل REF107 گرم نشود و عرق نکند. خوب است بدانید که این دستگاه دارای صفحه کالیبراسیون است.

از مهم‌ترین ویژگی های این انکسار سنج می‌توان موارد مختلفی همچون دستهٔ لاستیکی، بدنه فلزی، طراحی کوچک و قابل حمل، رابط کاربری آسان و... را نام برد.

مشخصات فنی انکسار سنج جنرال مدل REF107

انکسار سنج جنرال مدل REF107 دارای مشخصات فنی به شرح زیر است:

۱- دارای بدنهٔ فلزی

۲- صفحه نمایش کالیبراسیون

۳- قابلیت اندازه‌گیری ضریب شکست، شوری، وزن مخصوص (SG)، سنجش غلظت قند نوشیدنی‌ها و مواد غذایی

۴- دقت اندازه‌گیری 1 brix

۵- رنج اندازه گیری تا ۹۰ brix


شما می‌توانید رفرکترومتر جنرال مدل REF107 را به همراه یکسال گارانتی و ده سال خدمات پس از فروش از سایت درخشش الکتریک تهیه و خریداری نمائيد. همچنین برای آشنایی بیش‌تر با این محصول می‌توانید با کارشناسان مجموعه درخشش الکتریک تماس حاصل نمائيد.

مرورگر شما بسیار قدیمی است!
جهت مشاهده این وب سایت به صورت صحیح، بروزرسانی مرورگرتان ضروری خواهد بود. بروزرسانی مرورگر
×