رفرکتومتر جنرال مدل REF312ATC

REF312ATC
تضمین بهترین قیمت
اصالت کالا
تضمین کیفیت
ضمانت نامه
تحویل فوری
خدمات پس از فروش

رفرکتومتر جنرال مدل REF312ATC

رفرکتومتر جنرال مدل REF312ATC از جمله ابزارهایی است که امروزه مورد استفاده کاربران و مهندسان قرار می‌گیرد. در واقع باید گفت که انکسار سنج یا رفرکتومتر ابزاری است که غلظت محلول آبی را با اندازه‌گیری ضریب شکست آن مورد سنجش قرار می‌دهد. رفرکتومتر جنرال مدل REF312ATC محصولی ساخته شده توسط شرکت جنرال است و طراحی آن بسیار خوش دست و کوچک و قابل حمل می‌باشد. از طرفی رابط کاربری ساده و بدنه فلزی آن باعث شده است تا بسیاری از مهندسال برای اندازه‌گیری غلظت محلول‌های آبی از این رفرکتومتر استفاده کنند.

از جمله ویژگی‌هایی که در این دستگاه وجود دارد و می‌توان به آن اشاره کرد صفحه نمایش کالیبراسیون آن است. همچنین خوب است بدانید که دسته این رفرکتومتر از نوع پلاستیکی است که باعث می‌شود هنگام کار با دستگاه، دستان شما عرق نکند. همچنین خوب است بدانید که رفرکتومتر جنرال مدل REF312ATC دارای ابعاد ۱۶۰×۴۰×۲۷ میلی متر و وزن ۱۹۸ گرم است.

مشخصات فنی رفرکتومتر جنرال مدل REF312ATC

رفرکتومتر جنرال مدل REF312ATC دارای مشخصات فنی به شرح زیر است:

۱- دقت اندازه گیری ۱ تا ۱.۰۵ sg و ۱.۳ تا ۱.۳۶ ri

۲- رزولوشن اندازه‌گیری ۰.۰۰۲ sg و ۰.۰۰۲۵ ri

۳- وزن ۱۹۸ گرم


شما می‌توانید رفرکتومتر جنرال مدل REF312ATC را به همراه یکسال گارانتی و ده سال خدمات پس از فروش از سایت درخشش الکتریک تهیه و خریداری نمائيد. همچنین برای آشنایی بیش‌تر با این محصول می‌توانید با کارشناسان مجموعهٔ بزرگ درخشش الکتریک تماس حاصل نمائيد.

مرورگر شما بسیار قدیمی است!
جهت مشاهده این وب سایت به صورت صحیح، بروزرسانی مرورگرتان ضروری خواهد بود. بروزرسانی مرورگر
×