تايمر مولتی آنلی مدل H3C-R

H3C-R
تضمین بهترین قیمت
اصالت کالا
تضمین کیفیت
ضمانت نامه
تحویل فوری
خدمات پس از فروش

تايمر مولتی آنلی مدل H3C-R

تایمرها از جمله ابزارهایی هستند که امروز و با گسترش تکنولوژی به طور گسترده‌ای مورد استفاده قرار می‌گیرند. این ابزار در شکل ها و انواع مختلفی در بازار وجود دارد که کاربران می‌توانند بر اساس نیاز خود هر یک از آن‌ها را خریداری کنند. تایمر مولتی آنلی مدل H3C-R یکی از انواع تایمر است که برای کنترل زمان و اجرای وظایف مختلف مورد استفاده قرار می‌گیرد. خوب است بدانید که تایمر ها می‌توانند به صورت دستی یا اتوماتیک عمل کرده و زمانبندی دقیقی را انجام دهند.

متناسب با مصارف کاری یا صنعتی و یا حتی خانگی مانند کارخانجات صنعتی، گلخانه ها، کارگاه ها و مغازه ها و هزاران مکان دیگر که نیاز به روشن یا خاموش کردن وسایلی مانند چراغ ها، تابلوهای برق، ویترین یا سایر وسایل روشنایی یا حتی بخاری وسایل برقی دارند. و پمپ های آبیاری، تجهیزات آزمایشگاهی و ... می توان از انواع تایمر مانند تايمر مولتی آنلی مدل H3C-R استفاده کرد تا در زمان دلخواه و معین با قطع و وصل برق، عملکرد دستگاه ها کنترل شود.

مشخصات فنی تايمر مولتی آنلی مدل H3C-R

تايمر مولتی آنلی مدل H3C-R که یکی از ابزارهای پر کاربرد در دنیای امروز است، دارای مشخصات فنی به شرح زیر است:

۱- دارای ولتاژ بهره برداری برای ac و dc در بازه‌ی 24 ولت تا 240 ولت

۲- محدوده ولتاژ کاری مجاز 85 تا 110 درصد ولتاژ نامی

۳- بازنشانی زمان حداکثر تا 0.1 ثانیه

۴- مصرف برقی در حدود 2 ولت آمپر

۵- دمای محیطی برای بهترین عملکرد دستگاه در بازه‌ی 10- تا 50 درجه سانتی گراد

۶- رطوبت محیطی برای بهترین عملکرد دستگاه حداکثر تا 85 درصد RH

۷- دارای وزن ۱۰۰ گرم


شما می‌توانید تايمر مولتی آنلی مدل H3C-R را به همراه یکسال گارانتی و ده سال خدمات پس از فروش از سایت درخشش الکتریک تهیه و خریداری کنید. همچنین جهت آشنایی بیش‌تر با این محصول اندازه‌گیری می‌توانید علاوه بر مطالعهٔ دیتا شیت قرار داده شده در زیر، با کارشناسان مجموعه درخشش الکتریک تماس بگیرید تا اطلاعات و راهنمایی‌های لازم را دریافت کنید.


مشخصات فنی تايمر مولتی آنلی مدل H3C-R

مشخصات
مشخصات
ولتاژ كاركرد در ولتاژهاي 24~240 (حفاظت شده در برابر نوسان برق)AC/DC
سایر مشخصات 14رنج كاري قابل تغيير(از 0/2ثانیه تا 300 ساعت) **** برنامه ريزي به 8 روش: / عملكرد معمولي / عملكرد فلاشر(لحظه اي) / عملكرد با فاصله زماني و چشمك زن / عملكرد به صورت تكراري و غير تكراري / عمر طولاني / دقت بسيار بالا / كاربردي ترين تايمر دنيا
مرورگر شما بسیار قدیمی است!
جهت مشاهده این وب سایت به صورت صحیح، بروزرسانی مرورگرتان ضروری خواهد بود. بروزرسانی مرورگر
×