توالی سنج القایی کیوریتسو مدل 8035

8035
تضمین بهترین قیمت
اصالت کالا
تضمین کیفیت
ضمانت نامه
تحویل فوری
خدمات پس از فروش

توالی سنج القایی کیوریتسو مدل 8035

توالی سنج فاز کیوریتسو مدل 8035 یک RST سنج می باشد که به منظور تشخیص جهت چرخش موتور و جهت چرخش فاز سیستم های سه فاز طراحی شده است و قابلیت نشان دادن وضعیت های مختلف هر فاز را دارا می باشد. یکی از ویژگی های جذاب این توالی سنج فاز کیوریتسو مدل 8035 قابلیت القایی بودن آن است. این بدان معنا می باشد که نیازی به قطع سیم برای اتصال گیره های سوسماری نیست و با متصل کردن گیره های سوسماری کیوریتسو مدل 8035 به روکش سیم های سیستم سه فاز، تست انجام می گیرد.

توالی سنج فاز کیوریتسو مدل 8035 از یک طراحی یک پارچه و زیبا بهره می برد که به کاربر حس استفاده از یک توالی سنج فاز حرفه ای را القا می کند. ابعاد این توالی سنج فاز کیوریتسو 36*61*112 میلیمتر و وزن آن 380 گرم می باشد. ولتاژ مورد نیاز جهت راه اندازی و کارکرد این توالی سنج فاز کیوریتسو به وسیله 4 عدد باطری قلمی 1.5 ولت (ترجیحا آلکالاین) تامین می شود. 

کیوریتسو مدل 8035 برای نمایش جهت چرخش فاز از شش عدد فلش با نور پس زمینه LED بهره می برد. عملکرد فوق العاده این LED ها باعث شده است تا کاربر هنگام کار در نور محیط و هنگام کار با توالی سنج فاز در زیر نور آفتاب با مشکلی جهت مشاهده مواجه نباشد. توالی سنج فاز کیوریتسو یا به اصلاح RSD تستر کیوریتسو  مدل 8035 به همراه کیف حمل و چهار عدد باطری قلمی 1.5 ولت به بازار عرضه شده است.

توالی سنج کیوریتسو مدل 8035

محدوده تشخیص ولتاژ در این توالی سنج فاز در بازه 70 ولت تا 1000 ولت AC می باشد. نحوه تشخیص جهت فاز در کیوریتسو مدل 8035 بدین شکل می باشد که در جهت چرخش به سمت عقربه های ساعت، فلش های مربوطه به رنگ سبز در می آید، نماید CW نیز روشن می شود و بوق هشدار با وقفه نیز شنیده می شود، برای جهت چرخش بر خلاف عقربه های ساعت نیز فلش های چرخش جهت خلاف عقربه های ساعت به رنگ قرمز درامده، نماد CCW نیز قرمز می شود و بوق هشدار ممتد نیز شنیده می شود.

شما می توانید توالی سنج فاز کیوریتسو مدل 8035 را به همراه یک سال گارانتی و ده سال خدمات پس از فروش از درخشش الکتریک، نماینده رسمی توزیع محصولات کیوریتسو در ایران خریداری نمایید.


توالی سنج فاز القایی کیوریتسو 8035

مشخصات فنی توالی سنج القایی کیوریتسو مدل 8035

مشخصات
مشخصات
ابعاد 36*61*112 میلی متر
سایر مشخصات
ویژگی ها قابلیت القایی بودن
نمایشگر برای نمایش جهت چرخش فاز از شش عدد فلش با نور پس زمینه LED بهره می برد
منبع تغذیه 4 عدد باطری قلمی 1.5 ولت
استاندارد ایمنی IEC 61010-1
کشور سازنده ژاپن
ابعاد
وزن 380 گرم
مرورگر شما بسیار قدیمی است!
جهت مشاهده این وب سایت به صورت صحیح، بروزرسانی مرورگرتان ضروری خواهد بود. بروزرسانی مرورگر
×