چشم الکترونیک مدل PF-2000T-R

PF-2000T-R
تضمین بهترین قیمت
اصالت کالا
تضمین کیفیت
ضمانت نامه
تحویل فوری
خدمات پس از فروش

چشم الکترونیک مدل PF-2000T-R

چشم نوری که با نام دیگری مانند چشم الکترونیکی نیز شناخته می‌شود یکی از تکنولوژی‌های پیشرفته امروزی است. در واقع این دستگاه دارای سنسورهایی است که با کمک آن‌ها قادر است تا نسبت به نور مرئي و غیر مرئی واکنش نشان دهد. چشم نوری یا چشم الکترونیکی می‌تواند این نور را در محدوده پوشش خود به راحتی تشخیص دهد و نسبت به برنامه ریزی که برایش انجام شده است، واکنش نشان دهد. یکی از یکی از انواع جشم‌های نوری که در سایت درخشش الکتریک موجود می‌باشد، چشم الکترونیک مدل PF-2000T-R است که شما می‌توانید برای کسب اطالعات بیش‌تر درباره این محصول با کارشناسان مجموعه درخشش الکتریک تماس حاصل نمائيد.

مشخصات فنی چشم الکترونیک مدل PF-2000T-R

چشم الکترونیک مدل PF-2000T-R از انواع چشم‌های الکترونیکی است. برخی از شرکت‌ها چشم های الکترونیکی تولید می‌کنند که دارای برد و محدوده پوشش وسیعی است. در واقع هر یک از این ابزارها دارای مشخصات خاصی است. در اینجا چشم نوری PF-2000T-R به طور خاص از مشخصات فنی زیر برخوردار است:

۱-  دارای Photo Sensor از نوع فلت

۲- چشم الكترونيكي دو طرفه (مكعبی)

۳- ولتاژ تغذيه AC/DC(V): 12~240

۴- حفاظت شده در برابر نوسانات برق

۵- فاصله عملكرد 20m~0

۶- نوع عملكرد به صورت خطی

۷- دقت بسيار بالا


شما می‌توانید چشم الکترونیک مدل PF-2000T-R را به همراه گارانتی از سایت درخشش الکتریک تهیه و خریداری نمائيد. همچنین شما می‌توانید برای دریافت اطلاعات بیش‌تر دربارهٔ محصول چشم الکترونیک مدل PF-2000T-R با کارشناسان مجموعهٔ درخشش الکتریک تماس بگیرید.

مرورگر شما بسیار قدیمی است!
جهت مشاهده این وب سایت به صورت صحیح، بروزرسانی مرورگرتان ضروری خواهد بود. بروزرسانی مرورگر
×