ترانسمیتر باد سنج لوترون مدل TR-AM3W

LUTRON TR-AM3W
تضمین بهترین قیمت
اصالت کالا
تضمین کیفیت
ضمانت نامه
تحویل فوری
خدمات پس از فروش

ترانسمیتر باد سنج لوترون مدل TR-AM3W

ترانسمیتر (ترکیبی از دو کلمه TRANSFER+METER یعنی اندازه گیری یک کمیت و یا پارامتر در مکانی و انتقال داده به مکانی دیگر مانند اتاق کنترل) ابزاری برای اندازه گیری کمیت ها و پارامتر های مختلف نظیر رطوبت، دما، فشار، باد، سطح مایعات و ... میباشد که مقادیر اندازه گیری شده را به صورت جریان الکتریکی استاندارد در بازه 4 الی 24 میلی آمپر بر روی یک زوج سیم ارسال می نماید.

این دستگاه تجهیزی برای سنجش سرعت باد می باشد که از پراب فنجانی بهره می برد. ولتاژ مورد نیاز جهت راه اندازی و کارکرد دستگاه ترانسمیتر باد سنج لوترون مدل TR-AM3W بین 12 تا 30 ولت DC می باشد. همچنین جنس بدنه ترانسمیتر بادسنج لوترون مدل TR-AM3W از آلیاژ آلومینیوم بوده و جنس فنجانی باد نمای آن از استیل ضد زنگ می باشد. این دستگاه به همراه پلاک اتصال کابل و سه سیم به بازار عرضه شده است.

از دیگر ویژگی ها و مشخصات کلی دستگاه ترانسمیتر باد سنج لوترون مدل TR-AM3W می توان به پشتیبانی از اتصال همزمان 4 سیم قهوه ای (+Vcc)، سفید (+Iout)، آبی (Ground) و سیم لخت یا مشکی (Shield) اشاره کرد. همچنین شرایط محیطی مناسب جهت استفاده از این دستگاه به منظور جلوگیری از آسیب دیدن در بازه‌ی دمایی بین 20- تا 80 درجه سانتی گراد و رطوبت نسبی محیطی کمتر از 90 %RH قرار دارد.

مشخصات فنی ترانسمیتر باد سنج لوترون مدل TR-AM3W

دامنه ی اندازه گیری این ترانسمیتر سرعت باد بین 0.5 تا 50 متر بر ثانیه با دقت ±0.5m/s (برای رنج کمتر از 5 متر بر ثانیه) و ±3%F.S (برای رنج بیشتر از 5 متر بر ثانیه) بوده و می تواند مقادیر اندازه گیری شده را به صورت جریان خروجی استاندارد 4 تا 20 میلی آمپری به کاربر نشان دهد. شدت جریان خروجی این دستگاه برای مقدار 0 متر بر ثانیه برابر با 4 میلی آمپر و برای مقدار 50 متر بر ثانیه برابر با 20 میلی آمپر می باشد.

از دیگر ویژگی ها و مشخصات فنی و عملکردی ترانسمیتر بادسنج لوترون مدل TR-AM3W می توان به سرعت باد اولیه 0.5 متر بر ثانیه ای و ظرفیت مقاومتی کمتر از 250 اهم اشاره کرد. همچنین در صورت استفاده از دستگاه CT-2012 در کنار این ترانسمیتر، مجموع دو دستگاه تبدیل به یک سیستم دقیق و با قدرت جهت کنترل، نمایش و هشدار جهت وزش باد برای کاربر می شوند.

شما می توانید ترانسمیتر سرعت سنج باد لوترون مدل TR-AM3W را به همراه 1 سال گارانتی معتبر شرکتی و 10 سال خدمات پس از فروش از درخشش الکتریک، تنها نماینده رسمی و انحصاری برند مطرح و شناخته شده لوترون LUTRON تایوان در ایران، تهیه و خریداری کنید.
 

ترانسمیتر سرعت باد لوترون LUTRON TR-AM3W

مشخصات فنی ترانسمیتر باد سنج لوترون مدل TR-AM3W

مشخصات
سایر مشخصات
سایر قابلیت ها قابلیت اتصال به کنترلر CT-2012
ویژگی ها بدنه آلمینیومی / دارای گواهی IP65 (مقاومت در برابر نفوذ آب و گرد و غبار به داخل دستگاه) ///
استاندارد ایمنی دارای گواهی IP50، CE اروپا، ISO-9001 و IEC-1010
منبع تغذیه 12 تا 30 ولت DC
کشور سازنده تایوان
مرورگر شما بسیار قدیمی است!
جهت مشاهده این وب سایت به صورت صحیح، بروزرسانی مرورگرتان ضروری خواهد بود. بروزرسانی مرورگر
×