رگولاتور بانک خازنی آتبین مدل PFC600-6

AP-PFC
تضمین بهترین قیمت
اصالت کالا
تضمین کیفیت
ضمانت نامه
تحویل فوری
خدمات پس از فروش

رگولاتور بانک خازنی آتبین مدل PFC600-6

هر دستگاهی دارای دو بار سلفی یا اکتیو و خازنی یا ری اکتیو است. این دوبار باعث می‌شوند تا توان مصرفی برق افزایش پیدا کند. برای آنکه بتوان در هزینه‌های برق کارخانجات و صنایع صرفه جویی کرد، در ورودی برق کارخانجات دستگاهی به نام رگولاتور را نصب می‌کنند. کارکرد این دستگاه به این صورت است که خازن‌هایی در دستگاه تعبیه شده که یک به یک به مدار وارد می‌شوند تا بار سلفی (توانی است که به طور معمول در دستگاه‌های برقی از طریق گرما یا سایر موارد هدر می‌رود) را اندازه‌گیری و کاهش دهد.  یکی از انواع این رگولاتور ها که در سایت درخشش الکتریک موجود است، رگولاتور بانک خازنی 6 پله آتبین مدل PFC600-6 می‌باشد.

رگولاتور بانک خازنی 6 پله آتبین مدل PFC600-6 که در دسته خازن سنج و LCR متر قرار دارد، دارای شش پله است و منظور از تعداد پله‌ها همان خازن هایی است که در رگولاتور قرار دارد. علاوه بر این باید بدانید که رگولاتورها در دو نوع هوشمند و غیر هوشمند موجود هستد اما این تجهیز از نوع غیر هوشمند است. معنای غیر هوشمند رگولاتور این است که زمانی که عمر یکی از خازن های موجود در دستگاه پایان می‌یابد، کاربر متوجه آن نخواهد شد به همین دلیل باید خازن های موجود در رگولاتور به طور منظم چک شوند تا سلامت آن‌ها تضمین شود.

از جمله ویژگی‌های رگولاتور بانک خازنی آتبین مدل PFC600-6 می‌توان موارد زیر را نام برد:

۱- تعریف و تنظیم اتوماتیک کسینوس فی بار 0.7 سلفی تا بار 0.7 خازنی در سیستم‌های سه فاز

۲- تنظیم زمان تأخیر بین قطع و وصل رله

۳- اندازه‌گیری و نمایش توان‌های ظاهری، اکتیو، راکتیو، ولتاژ و...

۴- قابلیت تعریف اختیاری قدرت پله‌ها نسبت به پله اول (منظور از پله همان خازن‌ها است)

۵- قطع و وصل پله‌ها به صورت دستی

۶- نمایش دما، کنترل فن و آلارم

۷- قابلیت تعریف نرم افزاری تعداد پله‌ها

مشخصات فنی رگولاتور بانک خازنی آتبین مدل PFC600-6

رگولاتور بانک خازنی 6 پله آتبین مدل PFC600-6 که یکی از محصولات موجود در سایت درخشش الکتریک است، دارای مشخصات فنی به شرح زیر می‌باشد:

۱- ابعاد 150×144×144

۲- نوع نصب به صورت تابلویی

۳- صفحه نمایش  4Digit


۴- تعداد پله ها شش عدد

۵- دارای دو خروجی رله

۶- قابلیت تعریف قدرت پله ای خازنی نسبت به پله اول (دارای ده نوع نسبت)


شما می‌توانید رگولاتور بانک خازنی 6 پله آتبین مدل PFC600-6 را به همراه سه سال گارانتی تعویض بدون قید و  شرط از سایت درخشش الکتریک تنها نماینده رسمی محصولات آتبین، تهیه و خریداری نمائید. همچنین جهت کسب اطلاعات بیش‌تر درباره این محصول می‌توانید با کارشناسان مجموعه درخشش الکتریک تماس حاصل نمائید.

مرورگر شما بسیار قدیمی است!
جهت مشاهده این وب سایت به صورت صحیح، بروزرسانی مرورگرتان ضروری خواهد بود. بروزرسانی مرورگر
×