آمپر متر تک فاز مستقیم آتبین مدل AA-DAS

AA-DAS
تضمین بهترین قیمت
اصالت کالا
تضمین کیفیت
ضمانت نامه
تحویل فوری
خدمات پس از فروش

آمپر متر تک فاز مستقیم آتبین مدل AA-DAS

امروزه آمپر متر تابلویی یکی از ابزارهای مهمی به شمار می‌اید که در صنعت برق و الکترونیک مورد استفاده قرار می‌گیرد. این ابزار برای اندازه‌گیری جریان الکتریکی در یک سیستم کاربرد دارد. در واقع آمپر متر تابلویی یک ابزار اندازه‌گیری است که برای اندازه‌گیری جریان الکتریکی در سیستم‌های مختلف و تابلوهای برق استفاده می‌شود. یکی از انواع آمپر متر های تابلویی، آمپر متر تک فاز مستقیم آتبین مدل AA-DAS که شما می‌توانید این محصول را از سایت درخشش الکتریک تهیه و خریداری نمائيد.

یکی از قابلیت هایی که آمپر متر تک فاز مستقیم آتبین مدل AA-DAS از آن برخوردار است، توانایی اندازه‌گیری و نمایش جریان عبوری از بار به صورت مستقیم (بدون نیاز به CT) در محدوده مجاز 0 تا 30 آمپر و با دقت یک رقم اعشار را دارا می‌باشد. علاوه بر این باید افزود که آمپر متر تک فاز مستقیم آتبین مدل AA-DAS از قابلیت True RMS پشتیبانی می‌کند. ویژگی True RMS به این تجهیز این امکان را می‌دهد تا بتواند حتی در محیط‌هایی که دارای فرکانس بالایی است، اندازه‌گیری‌های خود را با نهایت دقت انجام دهد و نتایج به دست آمده از کم‌ترین میزان خطا برخوردار باشد.

آمپر متر تک فاز مستقیم آتبین مدل AA-DAS دارای ابعاد 100×96×96 میلی متر است که طراحی آن بسیار زیبا و به شکل مربع است. خوب است بدانید که این دستگاه قادر است تا جریان را در بازه‌ی 0 تا 30 آمپر با دقت بسیار بالا اندازه‌گیری کرده و نمایش دهد. نکته‌ی دیگیری که درباره این دستگاه می‌توان گفت وجود دکمه‌های تنظیم کننده روی صفحه آن است که شما را قادر خواهد ساخت تا تنظیمات دستگاه را به آسانی انجام دهید. علاوه بر این وجود دکمه‌های دیجیتال در آمپر متر تک فاز AA-DAS باعث زیباتر شدن این دستگاه شده است.

از جمله ویژگی‌های آمپر متر تک فاز آتبین مدل AA-DAS می‌توان به مواردی همچون اندازه‌گیری و نمایش جریان خط به صورت True RMS اشاره کرد.

مشخصات فنی آمپر متر تک فاز مستقیم آتبین مدل AA-DAS

مشخصات فنی آمپر متر تک فاز مستقیم آتبین مدل AA-DAS که یکی از محصولات موجود در سایت درخشش الکتریک است، به شرح زیر می‌باشد:

۱- ابعاد 100×96×96

۲- نوع نصب به صورت تابلویی

۳- صفحه نمایش 4digit

۴- دقت اندازه‌گیری 1% و 1digit±

۵- دامنه اندازه‌گیری جریان از 0 تا 30 آمپر

۶- توع اتصال به شبکه به صورت تک فاز


۷- ولتاژ تغذیه دستگاه 220 ولت برای AC و %10± در فرکانس 50 تا 60 هرتز

۸- توان مصرفی کم‌تر از 1.8 ولت آمپر

۹- نوع اتصال به دستگاه از طریق پیچ یا واشر مخصوص نگهدارنده سیم

شما می‌توانید آمپر متر تک فاز مستقیم آتبین مدل AA-DAS را به همراه سه سال گارانتی تعویض بدون قید و  شرط از سایت درخشش الکتریک تنها نماینده رسمی محصولات آتبین، تهیه و خریداری نمائید. همچنین جهت کسب اطلاعات بیش‌تر درباره این محصول می‌توانید با کارشناسان مجموعه درخشش الکتریک تماس حاصل نمائید.

مشخصات فنی آمپر متر تک فاز مستقیم آتبین مدل AA-DAS

مشخصات
جریان AC
رنج 0 تا 5 آمپر
مشخصات
ابعاد 100×96×96
ولتاژ 0 تا 500 ولت
تغذیه 220 ولت برای AC
سایر مشخصات
سایر قابلیت ها توان مصرفی کم‌تر از 3 ولت آمپر
قابلیت TRUE RMS
ویژگی ها نوع نصب به صورت تابلویی
نمایشگر صفحه نمایش 3digit برای ولتاژ و 4digit برای آمپر
مرورگر شما بسیار قدیمی است!
جهت مشاهده این وب سایت به صورت صحیح، بروزرسانی مرورگرتان ضروری خواهد بود. بروزرسانی مرورگر
×