آمپر متر تک فاز آتبین مدل AA-MAH

AA-MAH
تضمین بهترین قیمت
اصالت کالا
تضمین کیفیت
ضمانت نامه
تحویل فوری
خدمات پس از فروش

آمپر متر تک فاز آتبین مدل AA-MAH

یکی از ابزارهای مهمی که در صنعت برق و الکترونیک برای اندازه‌گیری جریان الکتریکی در یک سیستم مورد استفاده قرار می‌گیرد، آمپر متر تابلویی است. آمپر متر تابلویی یک تجهیز برای اندازه‌گیری جریان الکتریکی در سیستم‌های مختلف و تابلوهای برق است. این ابزار معمولاً درون تابلوهای برق نصب می‌شود و جریان الکتریکی را به صورت دقیق نمایش می‌دهد. یکی از انواع آمپرمترهای تک فاز که در سایت درخشش الکتریک موجود است و می‌توان به آن اشاره کرد، آمپر متر تک فاز آتبین مدل AA-MAH است.

یکی از قابلیت هایی که آمپر متر تک فاز آتبین مدل AA-MAH از آن برخوردار است، توانایی اندازه‌گیری و نمایش جریان عبوری از بار از طریق انتخاب نوع CT در بازه‌ی 50 آمپر تا 4000.5 آمپر است. علاوه بر این باید افزود که آمپر متر تک فاز AA-MAH از قابلیت True RMS پشتیبانی می‌کند. ویژگی True RMS به این تجهیز این امکان را می‌دهد تا بتواند حتی در محیط‌هایی که دارای فرکانس بالایی است، اندازه‌گیری‌های خود را با نهایت دقت انجام دهد و نتایج به دست آمده از کم‌ترین میزان خطا برخوردار باشد.

آمپر متر تک فاز آتبین مدل AA-MAH دارای ابعاد 100×48×96 میلی متر است که طراحی آن بسیار زیبا و به شکل مستطیل است. خوب است بدانید که این دستگاه قادر است تا ولتااژ تک فاز تا رنج 500 ولت با دقت بسیار بالا اندازه‌گیری کرده و نمایش دهد. نکته‌ی دیگیری که درباره این دستگاه می‌توان گفت وجود دکمه‌های تنظیم کننده روی صفحه آن است که شما را قادر خواهد ساخت تا تنظیمات دستگاه را به آسانی انجام دهید. علاوه بر این وجود دکمه‌های دیجیتال در آمپر متر تک فاز AA-MAH باعث زیباتر شدن این دستگاه شده است.

از جمله ویژگی‌های آمپر متر تک فاز آتبین مدل AA-MAH می‌توان به مواردی همچون اندازه‌گیری و نمایش جریان خط به صورت True RMS و قابلیت تعریف CT با ضرایب 5 از 50 تا 4000 اشاره کرد.

مشخصات فنی آمپر متر تک فاز آتبین مدل AA-MAH

مشخصات فنی آمپر متر تک فاز آتبین مدل AA-MAH که یکی از محصولات موجود در سایت درخشش الکتریک است، به شرح زیر می‌باشد:

۱- ابعاد 100×48×96

۲- نوع نصب به صورت تابلویی

۳- صفحه نمایش 3digit برای ولتاژ و 4digit برای آمپر

۴- دامنه‌ی اندازه‌گیری ولتاژ از 0 تا 500 ولت

۵- دامنه‌ی اندازه‌گیری جریان از 0 تا 5 امپر برای AC (برای جریان‌های بالاتر استفاده از ترانس جریان ضروری است)

۶- ولتاژ تغذیه دستگاه 220 ولت برای AC و %10± در فرکانس 50 تا 60 هرتز

۷- توان مصرفی کم‌تر از 3 ولت آمپر

۸- نوع اتصال به دستگاه از طریق پیچ یا واشر مخصوص نگهدارنده سیم

شما می‌توانید آمپر متر تک فاز آتبین مدل AA-MAH را به همراه سه سال گارانتی تعویض بدون قید و  شرط از سایت درخشش الکتریک تنها نماینده رسمی محصولات آتبین، تهیه و خریداری نمائید. همچنین جهت کسب اطلاعات بیش‌تر درباره این محصول می‌توانید با کارشناسان مجموعه درخشش الکتریک تماس حاصل نمائید.

مشخصات فنی آمپر متر تک فاز آتبین مدل AA-MAH

مشخصات
جریان AC
رنج 0 تا 5 امپر
مشخصات
ابعاد ابعاد 100×48×96
ولتاژ 0 تا 500 ولت
سایر مشخصات
سایر قابلیت ها نوع نصب به صورت تابلویی
قابلیت TRUE RMS
ویژگی ها توان مصرفی کم‌تر از 3 ولت آمپر
نمایشگر صفحه نمایش 3digit برای ولتاژ و 4digit برای آمپر
منبع تغذیه 220 ولت برای AC
مرورگر شما بسیار قدیمی است!
جهت مشاهده این وب سایت به صورت صحیح، بروزرسانی مرورگرتان ضروری خواهد بود. بروزرسانی مرورگر
×