فرکانس متر آتبین مدل AF-DFH

َAF-DFH
تضمین بهترین قیمت
اصالت کالا
تضمین کیفیت
ضمانت نامه
تحویل فوری
خدمات پس از فروش

فرکانس متر آتبین مدل AF-DFH

یکی از ابزارهایی که امروزه در صنعت الکترونیک و مخابرات بسیار پر کاربرد است، فرکانس متر می‌باشد. در واقع فرکانس متر یک دستگاه الکترونیکی است که برای اندازه‌گیری فرکانس سیگنال‌های الکتریکی استفاده می‌شود. فرکانس سنج ها قادر به اندازه‌گیری تعداد دوره‌های تکرار شونده در واحد زمان هستند و به عنوان یکی از ابزارهای اساسی در زمینه الکترونیک و ارتباطات مورد استفاده قرار می‌گیرند. یکی از انواع این تجهیز، فرکانس متر آتبین مدل AF-DFH است که شما می‌توانید این محصول را از سایت درخشش الکتریک تهیه و خریداری نمائيد.

یکی از ویژگی‌هایی که فرکانس متر آتبین مدل AF-DFH دارا می‌باشد و قابل ذکر است، توانایی اندازه‌گیری و نمایش فرکانس خط در محدوده‌ی 0 تا 99.9 هرتز است. فرکانس متر AF-DFH دارای ابعاد 100×48×96 میلی‌متر است که طراحی آن بسیار زیبا و به شکل مستطیل است. خوب است بدانید که این دستگاه قادر است تا فرکانس را در محدوده‌ی 0 تا 99.9 هرتز با دقت بسیار بالا اندازه‌گیری کرده و نمایش دهد. نکته‌ی دیگیری که درباره این دستگاه می‌توان گفت وجود دکمه‌های تنظیم کننده روی صفحه آن است که شما را قادر خواهد ساخت تا تنظیمات دستگاه را به آسانی انجام دهید. علاوه بر این وجود دکمه‌های دیجیتال در فرکانس متر آتبین مدل AF-DFH زیبایی خاصی به این دستگاه بخشیده است.

از جمله ویژگی‌های فرکانس متر آتبین مدل AF-DFH می‌توان به مواردی همچون قابلیت اندازه‌گیری فرکانس ورودی مجزا از برق تغذیه دستگاه، قابلیت اندازه‌گیری فرکانس ورودی با دامنه‌ی کم‌تر از 100 ولت، محدوده‌ی اندازه‌گیری فرکانس از 0 تا 99.9 هرتز، دقت اندازه‌گیری تا یک رقم اعشار و بسیاری از موارد دیگر اشاره کرد.

مشخصات فنی فرکانس متر آتبین مدل AF-DFH

مشخصات فنی فرکانس متر آتبین مدل AF-DFH که یکی از محصولات موجود در سایت درخشش الکتریک است، به شرح زیر می‌باشد:

۱- ابعاد 100×48×96

۲- نوع نصب به صورت تابلویی

۳- صفحه نمایش 3digit

۴- دقت اندازه‌گیری 0.5% و 1digit±

۵- دامنه اندازه‌گیری فرکانس از 0 تا 99.9 هرتز

۶- ولتاژ تغذیه دستگاه 220 ولت برای AC و %10± در فرکانس 50 تا 60 هرتز

۷- توان مصرفی کم‌تر از 1.8 ولت آمپر

۸- نوع اتصال به دستگاه از طریق پیچ یا واشر مخصوص نگهدارنده سیم

شما می‌توانید فرکانس متر آتبین مدل AF-DFH را به همراه سه سال گارانتی تعویض بدون قید و  شرط از سایت درخشش الکتریک تنها نماینده رسمی محصولات آتبین، تهیه و خریداری نمائید. همچنین جهت کسب اطلاعات بیش‌تر درباره این محصول می‌توانید با کارشناسان مجموعه درخشش الکتریک تماس حاصل نمائید.

مرورگر شما بسیار قدیمی است!
جهت مشاهده این وب سایت به صورت صحیح، بروزرسانی مرورگرتان ضروری خواهد بود. بروزرسانی مرورگر
×