پایه رله ایتالیانا تیپ ZMD2

ZMD2
تضمین بهترین قیمت
اصالت کالا
تضمین کیفیت
ضمانت نامه
تحویل فوری
خدمات پس از فروش

پایه رله ایتالیانا تیپ ZMD2

پایه رله ایتالیانا تیپ ZMD2 یکی از انواع محصولاتی است که در سایت درخشش الکتریک موجود است. این محصول نزد کاربران با نام سوکت رله ۸ پایه نیز معروف است. پایه رله ایتالیانا تیپ ZMD2 شما را قادر خواهد ساخت تا به آسانی بتوانید رله‌های دو کنتاکت (D2) را بر روی آن‌ها قرار دهید و با استفاده از پایه‌های رله سیم‌های مرتبط با دستگاه را به آن‌ّا وصل کنید. هر رله، پایه مخصوص به خود را دارد و همانطور که اشاره کردیم، پایه رله ایتالیانا تیپ ZMD2 برای رله های دو کنتاکت طراحی و تولید شده است. همچنین خوب است بدانید که پایه رله ایتالیانا تیپ ZMD2 یکی از انواع ابزارهایی است که در اتوماسیون صنعتی بسیار مورد استفاده قرار می‌گیرد.

طراحی کوچک این محصول و همینطور برخورداری از کیفیت بالا باعث شده است تا پایه رله ایتالیانا تیپ ZMD2 دارای طول عمر خوبی باشد و بسیاری از کاربران را ترغیب کرده است تا بتوانند از این محصول برای رله‌های متناسب خود استفاده کنند. از جمله مشخصات فنی پایه رله ایتالیانا تیپ ZMD2 می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

۱- حداکثر نرخ افزایش ولتاژ قابل تحمل (بر اساس ولت بر ثانیه): الف) بین کنتاکت و بوبین: ۴۰۰۰ ولت بر ثانیه و بین کنتاکت‌ها ۲۵۰۰ ولت بر ثانیه است

۲- سایز سیم قابل اتصال به ترمینال‌ها در بازه‌ ۰.۵ تا ۲.۵ میلی‌متر قرار دارد

۳- دارای ارتفاع ۷۵ میلی‌متر و عرض ۲۷ میلی‌متر و طول ۴۲.۵ میلی‌متر


شما می‌توانید پایه رله ایتالیانا تیپ ZMD2 را با اطمینان کامل از مجموعه‌ی بزرگ درخشش الکتریک (با داشتن بیش‌از ۵۰ سال سابقه‌ی درخشان در زمینه‌ی عرضه‌ی انواع محصولات اندازه‌گیری) تهیه و خریداری کنید.

مرورگر شما بسیار قدیمی است!
جهت مشاهده این وب سایت به صورت صحیح، بروزرسانی مرورگرتان ضروری خواهد بود. بروزرسانی مرورگر
×