پراب ولتاژ لوترون مدل hv-40

HV-40
تضمین بهترین قیمت
اصالت کالا
تضمین کیفیت
ضمانت نامه
تحویل فوری
خدمات پس از فروش

پراب ولتاژ لوترون مدل HV-40

پراب فشار قوی لوترون مدل HV-40 از انواع پراب ها است که ساخت کشور تایوان با طول یک متر با قابلیت حداکثر ولتاژ DCV  متحمل شده ، 40 کیلو ولت و در ولتاژهای ACV بسته به بازه اندازه گیری از 28 الی 40 کیلو ولت متغیر است. این سیم با عملکرد در رطوبت تا حداکثر میزان 80 درصد قابلیت ارائه خدمات را دارد.پراب فشار قوی لوترون مدل HV-40 ساخت کشور تایوان، در دمای 0 الی 50 درجه­ سانتی­گراد یا 32 الی 122 درجه فارنهایت عمل می­کند.

حداکثر ولتاژ DCV  متحمل شده توسط سیم، 40 کیلو ولت و در ولتاژهای ACV بسته به بازه اندازه گیری از 28 الی 40 کیلو ولت متغیر است. حداکثر مقاومت قابل مواجه شدن در سیم، 1000 مگا ­اهم بوده که در ولتاژ های DCV در بازه 1 الی 20 کیلو ولت با دقت 1 + / - %  و در بازه 20 الی 40 کیلو ولت با دقت 1.5 + / - % و در ولتاژهای ACV  در بازه 1 الی 28 کیلو ولت 5 + / - % است.رنگ پراب فشار قوی لوترون مدل HV-40 ترکیبی از رنگ های قرمز و مشکی است. طول کابل به اندازه 1 متر بوده و با در نظرگیری طراحی ارگونومیک، استفاده از آن، بیش از پیش آسان می­نماید.
 

پراب فشار قوی لوترون مدل hv-40

شما می‌توانید پراب ولتاژ لوترون مدل HV-40 را به همراه گارانتی از سایت درخشش الکتریک تهیه و خریداری نمائيد. همچنین برای دریافت اطلاعات بیش‌تر درباره‌ی محصول، دیتا شیت قرار داده شده در زیر را مورد مطالعه قرار دهید.
 

مرورگر شما بسیار قدیمی است!
جهت مشاهده این وب سایت به صورت صحیح، بروزرسانی مرورگرتان ضروری خواهد بود. بروزرسانی مرورگر
×