وات متر پریز دار دوشاخه ای CEM مدل DT-25

CEM DT-25
تضمین بهترین قیمت
اصالت کالا
تضمین کیفیت
ضمانت نامه
تحویل فوری
خدمات پس از فروش

وات متر پریز دار دوشاخه ای CEM مدل DT-25

وات متر پریز دار دوشاخه ای CEM مدل DT-25 یک دستگاه اندازه گیری توان مصرفی وسایل برقی منزل با قابلیت نشانگر چشمک زن به هنگام جریان اضافی و دارای محافظ ارتینگ می باشد که به عنوان رابط میان پریز و وسیله ای که می‌خواهیم توان مصرفی آن را اندازه بگیرد قرار می گیرد. این وات متر مناسب مصارف خانگی می باشد. کاربرد اصلی وات متر CEM مدل DT-25، اندازه گیری میزان مصرف تجهیزات الکتریکس خانگی و غیر خانگی است. وات متر CEM مدل DT-25 دارای ابعاد 140mm*72mm*43mm است و وزنی در حدود 280 گرم دارد.

هر دستگاهی برای آنکه بتواند بهترین کارکرد خود را داشته باشد، نیازمند محیط ایده‌ال است. دستگاه وات متر پریز دار دوشاخه ای CEM مدل DT-25 نیز از این امر مستثنا نیست. بهترین دمای محیطی برای کارکرد وات متر پریز دار دوشاخه ای CEM مدل DT-25 در بازه‌ی ۱۰ تا ۴۰ درجهٔ سانتی گراد و رطوبت نسبی نیز می‌بایست در بازه‌ی کم‌تر از ۷۵ درصد RH باشد.

مشخصات فنی وات متر CEM مدل DT-25

ولتاژ عملیاتی دستگاه  وات متر CEM مدل DT-25 در حدود 250 ولت (جریان متناوب AC) و فرکانس عملیاتی آن 50Hz می باشد. خطای تلورانس این دستگاه ±1% ±1W و حداکثر ±2% 2W می باشد. رنج اندازه گیری توان این دستگاه تا 2500 وات با دقت ±4% می باشد. همچنین این دستگاه می تواند شدت جریان متناوب (AC) را تا 13 آمپر اندازه گیری کند. حداکثر توان این دستگاه 3000 وات می باشد که در صورت رسیدن بار دستگاه به 3070 وات، هشدار اضافه بار دستگاه شروع به کار می کند. همچنین شرایط محیطی مناسب جهت استفاده از پاورمتر پریزی سی ای ام CEM-DT25، محیطی با دمای بین 10 تا 40 درجه سانتی گراد و رطوبت نسبی کمتر از 75 %RH می باشد.

درخشش الکتریک تنها نماینده رسمی و انحصاری برند CEM در ایران می باشد. شما میتوانید وات متر پریز دار دوشاخه ای CEM مدل DT-25 را به همراه یکسال گارانتی و ده سال خدمات پس از فروش از فروشگاه درخشش الکتریک خریداری نمایید.

مرورگر شما بسیار قدیمی است!
جهت مشاهده این وب سایت به صورت صحیح، بروزرسانی مرورگرتان ضروری خواهد بود. بروزرسانی مرورگر
×