ردیاب قطع کننده مدار SEW مدل 191CBI

SEW 191 CBI
تضمین بهترین قیمت
اصالت کالا
تضمین کیفیت
ضمانت نامه
تحویل فوری
خدمات پس از فروش

ردیاب قطع کننده مدار SEW مدل 191CBI

ردیاب قطع کننده مدار اس ای دبلیو CBI 191 که یکی از انواع تستر موجود در سایت درخشش الکتریک است، قابلیت شناسایی قطع کننده مدار یا فیوز ها را در تجهیزات برقی و روشنایی ممکن می کند. تنها کافی است دوشاخه فرستنده را به خروجی تجهیزات مورد نظر متصل کنید. در هنگام استفاده از ردیاب قطع کننده مدار SEW مدل 191CBI به منظور ردیابی قطع کننده یا فیوز مناسب، نیاز به قطع منبع برق نیست این مشخصه، می تواند قابلیتی ایده آل برای کاربرد محصول در محیط های اداری و مناطق مسکونی باشد. این ردیاب، با کمک دو بخش فرستنده و گیرنده )به ترتیب Transmitter و Receiver ( به فرآیند ذکر شده تحقق می بخشند.

Transmitter: دوشاخه این بخش قابلیت تعویض و تعمیم برای نیاز های متنوع در کشورهای مختلف را دارد.
Receiver: ازین ابزار به منظور اسکن پنل قطع کننده مدار استفاده میگردد. اگر قطع کننده مدار به درستی انتخاب شده باشد صدایی بوق مانند از آن شنیده می‌شود. همچنین این دستگاه دارای استاندارد EN 61010-1 و EN 61326-1 می باشد. این ردیاب برق اس ای دبلیو به همراه باطری و دفترچه راهنما به بازار عرضه شده است.

مشخصات فنی ردیاب قطع کننده مدار SEW مدل 191CBI


کاربرد این ردیاب برق، در بازه 220 تا VAC 240  و فرکانس 50 تا 60 هرتز بهینه شده است و همچنین این دستگاه چگونگی تشخیص اتصالات هر CB به هر خروجی را تسهیل می کند. ولتاژ مورد نیاز جهت راه اندازه و کارکرد دستگاه رسیور به وسیله یک عدد باطری کتابی 9 ولت تامین می شود.

شما می‌توانید ردیاب قطع کننده مدار SEW مدل 191CBI را به همراه یکسال گارانتی و ده سال خدمات پس از فروش از سایت درخشش الکتریک تهیه و خریداری نمائيد.

مشخصات فنی ردیاب قطع کننده مدار اس ای دبلیو SEW 191 CBI

مرورگر شما بسیار قدیمی است!
جهت مشاهده این وب سایت به صورت صحیح، بروزرسانی مرورگرتان ضروری خواهد بود. بروزرسانی مرورگر
×