بادسنج لوترون مدل YK-80AM

YK-80AM
تضمین بهترین قیمت
اصالت کالا
تضمین کیفیت
ضمانت نامه
تحویل فوری
خدمات پس از فروش

بادسنج لوترون مدل YK-80AM

باد سنج که با نام‌های دیگری مانند سرعت سنج باد و فلومتر نیز شناخته می‌شود یکی از ابزارهای کاربردی برای اندازه گیری سرعت هوای متحرک است. باد سنج لوترون مدل YK-80AM از جمله انواع باد سنج و سرعت سنج است که برای اندازه گیری سرعت هوای متحرک کاربرد دارد. استفاده از پراب مجزا فلزی و پره ای با اصطکاک کم در دستگاه بادسنج لوترون مدل YK-80AM موجب افزایش دقت در اندازه گیری دستگاه شده است. همچنین لوترون مدل YK-80AM قابلیت اندازه گیری دمای محیط را نیز دارد. این بادسنج پراب مجزا به همراه کیف حمل و پراب سرعت سنج فلزی به بازار عرضه شده است.

به طور کلی باد سنج به وسیله سنسور دوار میتوانند میزان سرعت هوا ی در حال حرکت را اندازه گیری کند ، تیغه پره ها آزادانه می چرخند تا هوا به جریان در آید و همچنان که هوا از میان پره ها می گذرد تیغه ها به همان سرعت درحرکت در میایند و سرعت را نمایش میدهند.

استفاده از ABS در ساخت بدنه بادسنج لوترون مدل YK-80AM باعث شده است تا علاوه بر استحکام و مقاومت بالا، وزن این سرعت سنج کاهش یافته و مقدمات استفاده‌ی آسان از آن برای بسیاری از کاربران فراهم شود. طراحی این بادسنج با پراب مجزا باعث شده است تا کاربر بتواند سرعت باد را در محدوده ای دور تر از دستگاه اندازه گیری کند.  باد سنج لوترون مدل YK-80AM با ابعاد 30*68*200 میلیمتر و وزن  220 گرم و همچنین قطر سنسور پروانه ای دستگاه نیز 72 میلیمتر است. ولتاژ مورد نیاز جهت راه اندازی و کارکرد باد سنج لوترون مدل YK-80AM به وسیله یک عدد باطری کتابی 9 ولت (ترجیحا آلکالاین) تامین می شود. سرعت سنج باد لوترون از یک صفحه نمایش LCD بزرگ با ابعاد 32*51 میلیمتر بهره می برد. این نمایشگر قابلیت نمایش دوپارامتر اندازه گیری را به صورت همزمان دارد.

طراحی مبتنی بر میکرو پروسسور این بادسنج  لوترون و استفاده از تراشه قدرتمند LSI موجب شده است تا دستگاه بادسنج لوترون مدل YK-80AM با بیشترین دقت و اطمینان اندازه گیری را انجام دهد. از دیگر ویژگی های لوترون مدل AM-4200 میتوان مواردی مانند نرخ نمونه برداری سریع و دقت بالا، قابلیت اتصال به کامپیوتر به وسیله کابل USB و یا RS232، حافظه مینیمم و ماکزیمم اندازه گیری، ثابت نگهداشتن مقدار اندازه گیری شده روی نمایشگر DATAHOLD، قابلیت انتخاب دو واحد دمایی C/F و ... اشاره کرد.

مشخصات فنی باد سنج لوترون مدل YK-80AM

این سرعت سنج باد لوترون توانایی اندازه گیری سرعت هوای متحرک با واحد m/s در بازه‌های گوناگونی دارا است. این بازه‌ها در دسته‌های زیر قرار می‌گیرند:

۱- در بازه 0.4 تا 35 متر بر ثانیه و با رزولوشن 0.1 متر بر ثانیه ، با واحد ft/min

۲- در بازه 79 تا 6890 فوت بر دقیقه و با رزولوشن 1 فوت بر دقیقه ، با واحد km/h

۳- در بازه 1.4 تا 126 کیلومتر بر ساعت و با رزولوشن 0.1 کیلومتر بر ساعت ، با واحد knots

۴- در بازه 0.8 تا 68 گره دریایی و با رزولوشن 0.1 knots با واحد mile/h

۵- در بازه 0.9تا 78.3 مایل برساعت و با رزولوشن 0.1 مایل بر ساعت


دقت اندازه گیری برای تمامی واحد ها در دستگاه باد سنج لوترون مدل YK-80AM به جز فوت بر دقیقه برابر با ± ( 2% + 2d ) و برای فوت بر دقیقه نیز ± ( 2% + 20 ft/min ) می باشد. همچنین محدوده اندازه گیری دما به وسیله این بادسنج لوترون در بازه 0 تا 60 درجه سانتی گراد با رزولوشن 0.1 درجه سانتی گراد و دقت ± 0.8℃ می باشد.

شما می‌توانید بادسنج لوترون مدل YK-80AM را به همراه یکسال گارانتی و ده سال خدمات پس از فروش از فروشگاه درخشش الکتریک تنها نماینده رسمی و انحصاری برند لوترون تایوان در ایران تهیه و خریداری نمایید.


سرعت سنج باد لوترون مدل LUTRON YK-80AM      سرعت سنج باد لوترون مدل LUTRON YK-80AM

مشخصات فنی بادسنج لوترون مدل YK-80AM

مشخصات
دما
بازه اندازه گیری 0 تا 60 دربجه سانتی گراد (32 تا 140 درجه فارنهایت)
دقت ±0.8
واحد دما C , F
سرعت باد
متر بر ثانیه 0.4 تا 35 متر بر ثانیه و با رزولوشن 0.1 متر بر ثانیه
فوت بر دقیقه ft/min 79 تا 6890 فوت بر دقیقه و با رزولوشن 1 فوت بر دقیقه
کیلومتر بر ساعت km/h 1.4 تا 126 کیلومتر بر ساعت و با رزولوشن 0.1 کیلومتر بر ساعت
مایل بر ساعت MPH 0.9تا 78.3 مایل برساعت و با رزولوشن 0.1 مایل بر ساعت
مایل دریایی برساعت knots 0.8 تا 68 گره دریایی و با رزولوشن 0.1 knots
دقت تمامی واحد ها به جز فوت بر دقیقه برابر با ± ( 2% + 2d ) و برای فوت بر دقیقه نیز ± ( 2% + 20 ft/min )
سایر مشخصات
ویژگی ها نرخ نمونه برداری سریع و دقت بالا، قابلیت اتصال به کامپیوتر به وسیله کابل USB و یا RS232، حافظه مینیمم و ماکزیمم اندازه گیری، ثابت نگهداشتن مقدار اندازه گیری شده روی نمایشگر DATAHOLD، قابلیت انتخاب دو واحد دمایی C/F
نمایشگر صفحه نمایش LCD بزرگ با ابعاد 32*51 میلیمتر
منبع تغذیه باطری کتابی 9 ولت
کشور سازنده تایوان
اقلام همراه کیف حمل، پراب سرعت سنج فلزی و دفترچه راهنما
ابعاد
ارتفاع 200mm
عرض 63mm
عمق 30mm
قطر پروانه 72mm
وزن 220g
مرورگر شما بسیار قدیمی است!
جهت مشاهده این وب سایت به صورت صحیح، بروزرسانی مرورگرتان ضروری خواهد بود. بروزرسانی مرورگر
×