کلید مینیاتوری تک پل 32 آمپر هیوندای

فیوز مینیاتوری تک پل 32 آمپر
تضمین بهترین قیمت
اصالت کالا
تضمین کیفیت
ضمانت نامه
تحویل فوری
خدمات پس از فروش

کلید مینیاتوری تک پل 32 آمپر هیوندای

کلید مینیاتوری یا فیوز مینیاتوری یا همان MCB مخفف واژه Miniature Circuit Breaker یک کلید الکترومکانیکی خودکار می باشد و تجهیزی است که مصرف کننده را هم در برابر خطای اتصال کوتاه و هم جریان اضافه بار حفاظت می کند. به طور کلی کلید مینیاتوری وسیله‌ای است که مدارهای الکتریکی را در برابر جریان غیر مجاز محافظت می‌کند. اگر جریانی بیش از جریان نامی از فیوز مینیاتوری بگذرد فیوز قطع می گردد و بدین ترتیب جریان برق نیز قطع می شود. به عبارت ساده، فیوز مینیاتوری یک وسیله حفاظتی است که در تجهیزات و مدارات الکتریکی به کار برده می‌شود تا زمانی که جریانی بیشتر از حد انتظار از وسیله عبور می‌کند، با سوختن کلید مینیاتوری مدار قطع شود و تجهیزات دیگر آسیبی نبینند. 

کلید مینیاتوری 32 آمپر تک پل می توان در مصارف خانگی، صنعتی و تجاری ، برج های مسکونی و دیگر مصارف مشابه استفاده نمود. مینیاتوری تک پل 32 آمپر هیوندای همانطور که از نام آن پیداست، قابلیت تحمل جریان تا 32 آمپر را دارا می باشد و درصورت عبور جریان بیشتر از 32 آمپر از این محصول، برق مدار به صورت خودکار قطع خواهد شد.  اصولا بهتر است فیوز مینیاتوری را روی ریل‌های مخصوص نصب کنید. محصولی که به شما معرفی شد، روی ریل‌هایی با پهنای 35 میلی‌متر قابل‌نصب است.

شما می توانید کلید مینیاتوری هیوندای را به همراه یک سال گارانتی و ده سال خدمات پس از فروش از درخشش الکتریک، نماینده رسمی محصولات هیوندای در ایران خریداری نمایید.

ویژگی های فیوز مینیاتوری 32 آمپر تک پل هیوندای

خانواده کالا : HGD
قدرت قطع : 6 کیلو آمپر
ایمن ، نصب آسان و قابل اطمینان
تست بین المللی تحت استانداردهای IEC
جریان متناوب 50/60Hz
ولتاژ : AC 415 V یا AC 230V
جریان نامی تا 32A
ساخته شده از مواد باکیفیت در برابر احتراق ، دمای بالا یا شوک الکتریکی

مرورگر شما بسیار قدیمی است!
جهت مشاهده این وب سایت به صورت صحیح، بروزرسانی مرورگرتان ضروری خواهد بود. بروزرسانی مرورگر
×