کلید حرارتی هیوندای 56 تا 80 آمپر

Hyundai thermal switch 65 to 80 amps
تضمین بهترین قیمت
اصالت کالا
تضمین کیفیت
ضمانت نامه
تحویل فوری
خدمات پس از فروش

کلید حرارتی هیوندای 56 تا 80 آمپر

کلید حرارتی هیوندای 56 تا 80 آمپر یا راه انداز موتور نوعی بریکر یا قطع کننده مدار است که موتور را در برابر جریان اضافه بار و جریان اتصال کوتاه، حفاظت می کند. به عبارت ساده تر کلید حرارتی از موتور وسیله برقی مورد نظر، در برابر اضافه بار و اتصال کوتاه محافظت می کند. به همین دلیل است که از کلید حرارتی هیوندای 56 تا 80 آمپر به عنوان یک قطعه حفاظتی یاد می شود. این قطعه دارای قابلیتی است که در صورت افزایش جریان یا به اصطلاحی بهتر اضافه بار بتواند الکترو موتور را از منبع ورودی آن جدا کند.

کلید حرارتی 56 تا 80 آمپر هیوندای نیز از جمله کلید حرارتی مغناطیسی می باشد که دقت و عملکرد قابل توجهی را در مدار الکتروموتور به منظور محافظت از آن در برابر اضافه بار و جریان های لحظه ای دارد. قدرت قطع این کلید حرارتی هیوندای یا راه انداز موتور هیوندای برابر با 50KA می باشد. از قابلیت های این کلید حرارتی هیوندای می توان به قابل تنظیم بودن بازه جریان مورد نیاز موتور و ظرفیت قطع بالای آن نسبت به کلید های مینیاتوری جهت تجهیز مدار اشاره نمود.

مشخصات فنی کلید حرارتی هیوندای 56 تا 80 آمپر

کلید حرارتی هیوندای 56 تا 80 آمپر دارای مشخصات فنی به شرح زیر است: 

کد کالا : MMS80K 
قابلیت تنظیم جریان : 56 تا 80 آمپر
قدرت قطع : 50KA
کاربرد : راه اندازی و حفاظت موتور الکتریکی
سایز بدنه(آمپر فریم) : 80 AF
مجموعه کنتاکت های کمکی قابل افزودن :  یک باز یک بسته روی کلید، یک باز یک بسته کنار کلید (سمت چپ) ، دو باز کنار کلید (سمت چپ)
طریقه نصب : ریل  35mm
ابعاد :  115×120×60

تفاوت بین کلید حرارتی و بی متال در چیست؟

تفاوت کلید حرارتی و بی متال در این است که بی متال مدار فرمان را قطع می کند ولی کلید حرارتی مستقیما سه فاز مدار قدرت را قطع می کند و باعث قطع شدن موتور می شود و همچنین بی متال فقط در برابر جریان حرارتی از موتور محافظت می کند درحالی که کلید حرارتی هم در برابر جریان حرارتی و هم در برابر جریان مغناطیسی از موتور محافظت می کند.

شما می توانید کلید حرارتی هیوندای را به همراه یک سال گارانتی و ده سال خدمات پس از فروش از درخشش الکتریک، نماینده رسمی محصولات هیوندای در ایران خریداری نمایید. همچنین برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره‌ٔ محصول کلید حرارتی هیوندای 56 تا 80 آمپر می‌توانید با کارشناسان مجموعهٔ درخشش الکتریک تماس بگیرید.

مشخصات فنی کلید حرارتی هیوندای 56 تا 80 آمپر

مشخصات
مشخصات کلید حرارتی
مدل کالا HMMS-80K
جریان نامی 56 تا 80 آمپر
قدرت قطع 50K
طریقه نصب ریل 35mm
ابعاد 115×120×60
کشور سازنده کره جنوبی
مرورگر شما بسیار قدیمی است!
جهت مشاهده این وب سایت به صورت صحیح، بروزرسانی مرورگرتان ضروری خواهد بود. بروزرسانی مرورگر
×