سنسور القایی AC دوسیمه فرانگار مدل FI-12N-OA-04

FI-12N-OA-04
تضمین بهترین قیمت
اصالت کالا
تضمین کیفیت
ضمانت نامه
تحویل فوری
خدمات پس از فروش

سنسور القایی AC دوسیمه فرانگار مدل FI-12N-OA-04

در حال حاضر شرکت های مختلفی وجود دارند که انواع سنسور القایی را تولید و روانه‌‌ی بازار می‌کنند. از جمله شرکت های ایرانی ارائه کننده‌ی این تجهیزات، شرکت فرانگار تبریز است که سنسورهای القایی را در قالب دو سیمه، سه سیمه و... به مشتریان خود عرضه می‌کند. یکی از این سنسورها، سنسور القایی AC دوسیمه فرانگار مدل FI-12N-OA-04 است که ویژگی های متعددی دارد و در صنایع گوناگون مورد استفاده قرار می‌گیرند. سنسورهای القایی، سنسورهای بدون تماس هستند که در اثر نزدیک شدن اجسام فلزی، خروجی سنسور فعال می‌شود.

سنسورهای القایی را مي توان پركاربردترين سنسور مورد استفاده در صنعت ناميد. دليل اين امر سادگی كار با اين سنسورها، هزينه پايين، مقاومت بالا در برابر شرايط نامناسب محيطی و تنوع زياد اين محصول است. خروجی این سنسورها در انواع دو سیمه AC ، DC و AC/DC ، سه و چهار سیمه PNP و NPN ، نامور و آنالوگ ولتاژ و جریان است. برای مثال سنسور القایی AC دوسیمه فرانگار مدل FI-12N-OA-04 تنها برای موارد AC کاربرد دارد. ضمن اینکه باید گفت این سنسورها با دو نوع سیم بندی کابلی و سوکتی عرضه می شوند. تنوع جنس بدنه ، دمای عملکردی نرمال و دما بالا، محدوده زیاد ولتاژ عملکرد و تنوع فاصله نامی سنسورهای القایی از دیگر مزایای این سنسور می باشد. همانطور که گفتیم سنسور القایی FI-12N-OA-04 از سری سنسورهای القایی تولیدی شرکت فرانگار تبریز می باشد که در خروجی خود به صورت یک سوئیچ AC نرمال بسته عمل می کند.

مشخصات سنسور القایی دوسیمه فرانگار مدل FI-12N-OA-04

سنسور القایی دوسیمه فرانگار مدل FI-12N-OA-04 ویژگی ها و مشخصات فنی مختلفی دارد که از جمله‌ی آن‌ها می‌توان موارد زیر را نام برد:

ولتاژ تغذیه    20-250VAC

نوع خروجی    Two-Wire / AC

فاصله حساسیت نامی    2mm

نحوه سویچینگ خروجی    Normally Close

حداکثر جریان بار    200mA

جریان بی باری    <1mA

افت ولتاژ    <7v

حفاظت الکتریکی    Reverse Polarity & Short Circuit & Inductive Loads

فرکانس سویچینگ    20HZ

نحوه اتصال    S12 Connector

دمای کار ایمن    25°C to +75°C-

نشانگر    Yellow LED

جنس بدنه  Flush

گشتاور بستن مهره    10Nm

درجه حفاظت    IP67


سنسور القایی دوسیمه فرانگار مدل FI-12N-OA-04 از جمله محصولاتی هستند موجود در سایت درخشش الکتریک است که شما کاربران محترم می‌تواند آن را همراه با گارانتی خریداری کنید. همچنین برای آنکه اطلاعات دقیق‌تری از این محصول به دست آورید، می‌توانید یا با کارشناسان مجرب و زبردست شرکت درخشش الکتریک لاله زار تماس بگیرید (شماره‌های تماس در انتها قرار داده شده‌اند.) یا دیتا شیت محصول را که در انتهای مطلب قرار دارد مطالعه کنید.


سنسور القایی FI-12N-OA-04

مشخصات فنی سنسور القایی AC دوسیمه فرانگار مدل FI-12N-OA-04

مشخصات
مشخصات سنسور
نوع سیم بندی کابلی
بر اساس تعداد سیم دو سیمه
خروجی AC
نوع خروجی نرمال باز
قطر سنسور 12mm
مرورگر شما بسیار قدیمی است!
جهت مشاهده این وب سایت به صورت صحیح، بروزرسانی مرورگرتان ضروری خواهد بود. بروزرسانی مرورگر
×