سنسور القایی AC دوسیمه فرانگار مدل FI-12N-OA-04-S12

FI-12N-OA-04-S12
تضمین بهترین قیمت
اصالت کالا
تضمین کیفیت
ضمانت نامه
تحویل فوری
خدمات پس از فروش

سنسور القایی AC دوسیمه فرانگار مدل FI-12N-OA-04-S12

در حال حاضر شرکت های مختلفی وجود دارند که انواع سنسور القایی را تولید و روانه‌‌ی بازار می‌کنند. از جمله شرکت های ایرانی ارائه کننده‌ی این تجهیزات، شرکت فرانگار تبریز است که سنسورهای القایی را در قالب دو سیمه، سه سیمه و... به مشتریان خود عرضه می‌کند. یکی از این سنسورها، سنسور القایی AC دوسیمه فرانگار مدل FI-12N-OA-04-S12 است که ویژگی های متعددی دارد و در صنایع گوناگون مورد استفاده قرار می‌گیرند.

در تعریف سنسور القایی باید گفت که سنسورهای القایی، سنسورهای بدون تماس هستند که در اثر نزدیک شدن اجسام فلزی، خروجی سنسور فعال می‌شود. این سنسورهای دارای تنوع بالا مانند سنسور القایی دوسیمه، سنسور القایی سه سیمه و... هستند.

سنسورهای القایی را مي توان پركاربردترين سنسور مورد استفاده در صنعت ناميد. دليل اين امر سادگی كار با اين سنسورها، هزينه پايين، مقاومت بالا در برابر شرايط نامناسب محيطی و تنوع زياد اين محصول است. خروجی این سنسورها در انواع دو سیمه AC ، DC و AC/DC ، سه و چهار سیمه PNP و NPN ، نامور و آنالوگ ولتاژ و جریان است. برای مثال سنسور القایی AC دوسیمه فرانگار مدل FI-12N-OA-04-S12 تنها برای موارد AC کاربرد دارد. ضمن اینکه باید گفت این سنسورها با دو نوع سیم بندی کابلی و سوکتی عرضه می شوند. تنوع جنس بدنه ، دمای عملکردی نرمال و دما بالا، محدوده زیاد ولتاژ عملکرد و تنوع فاصله نامی سنسورهای القایی از دیگر مزایای این سنسور می باشد. همانطور که گفتیم سنسور القایی FI-12N-OA-04-S12 از سری سنسورهای القایی تولیدی شرکت فرانگار تبریز می باشد که در خروجی خود به صورت یک سوئیچ AC نرمال بسته عمل می کند.

مشخصات سنسور القایی دوسیمه فرانگار مدل FI-12N-OA-04-S12

سنسور القایی دوسیمه فرانگار مدل FI-12N-OA-04-S12 ویژگی ها و مشخصات فنی مختلفی دارد که از جمله‌ی آن‌ها می‌توان موارد زیر را نام برد:

ولتاژ تغذیه    20-250VAC

نوع خروجی    Two-Wire / AC

فاصله حساسیت نامی    2mm

نحوه سویچینگ خروجی    Normally Close

حداکثر جریان بار    200mA

جریان بی باری    <1mA

افت ولتاژ    <7v

حفاظت الکتریکی    Reverse Polarity & Short Circuit & Inductive Loads

فرکانس سویچینگ    20HZ

نحوه اتصال    S12 Connector

دمای کار ایمن    25°C to +75°C-

نشانگر    Yellow LED

جنس بدنه  Flush

گشتاور بستن مهره    10Nm

درجه حفاظت    IP67


سنسور القایی دوسیمه فرانگار مدل FI-12N-CA-04-S12 از جمله محصولاتی هستند موجود در سایت درخشش الکتریک است که شما کاربران محترم می‌تواند آن را همراه با گارانتی خریداری کنید. همچنین برای آنکه اطلاعات دقیق‌تری از این محصول به دست آورید، می‌توانید یا با کارشناسان مجرب و زبردست شرکت درخشش الکتریک لاله زار تماس بگیرید (شماره‌های تماس در انتها قرار داده شده‌اند.) یا دیتا شیت محصول را که در انتهای مطلب قرار دارد مطالعه کنید.


سنسور القایی FI-12N-OA-04-S12

مشخصات فنی سنسور القایی AC دوسیمه فرانگار مدل FI-12N-OA-04-S12

مشخصات
مشخصات سنسور
نوع سیم بندی سوکتی
بر اساس تعداد سیم دو سیمه
خروجی AC
نوع خروجی نرمال باز
قطر سنسور 12mm
مرورگر شما بسیار قدیمی است!
جهت مشاهده این وب سایت به صورت صحیح، بروزرسانی مرورگرتان ضروری خواهد بود. بروزرسانی مرورگر
×