سنسور القایی PNP سه سیمه فرانگار مدل FI-12F-OP-02

FI-12F-OP-02
تضمین بهترین قیمت
اصالت کالا
تضمین کیفیت
ضمانت نامه
تحویل فوری
خدمات پس از فروش

سنسور القایی PNP سه سیمه فرانگار مدل FI-12F-OP-02

شرکت های مختلفی در سراسر جهان وجود دارند که سنسورهای القایی طراحی و تولید می‌کنند. از شرکت های ایرانی گرفته تا شرکت های خارجی. اما یکی از شرکت های داخلی که انواع مختلفی از سنسور القایی را تولید و روانه بازار می‌کند، شرکت فرانگار تبریز است که یکی از محصولات آن سنسور القایی PNP سه سیمه فرانگار مدل FI-12F-OP-02 می‌باشد. این تجهیز همانطور که از نام آن پیداست، از سنسورهای القایی سه سیمه به شمار می‌رود. سنسور القایی PNP سه سیمه فرانگار مدل FI-12F-OP-02 در موارد مختلفی به خصوص در صنعت مورد استفاده قرار می‌گیرد.

به طور کلی در پاسخ به سؤال سنسور القایی چیست؟ باید گفت که سنسورهای القایی، سنسورهای بدون تماس هستند که در اثر نزدیک شدن اجسام فلزی، خروجی سنسور فعال می‌شود. این سنسور ها  تنها در مقابل فلزات عکس العمل نشان می دهند و می توانند فرمان مستقیم به رله ها، شیرهای برقی، سیستمهای اندازه گیری و مدارات کنترل الکتریکی ارسال نمایند.

سنسور القایی PNP سه سیمه فرانگار مدل FI-12F-OP-02 از انواع سنسورهای القایی شرکت فرانگار است که به صورت سه سیمه عرضه شده است. اما دیگر این سنسورها دارای خروجی در انواع دو سیمه AC ، DC و AC/DC ، سه و چهار سیمه PNP و NPN ، نامور و آنالوگ ولتاژ و جریان هستند که شما می‌توانید بسته به نیاز خود هر یک از آن ها را انتخاب و خریداری کنید. ضمن اینکه سنسور القایی PNP سه سیمه فرانگار مدل FI-12F-OP-02 و دیگر سنسورهای شرکت فرانگار با دو نوع سیم بندی کابلی و سوکتی عرضه می شوند. تنوع جنس بدنه ، دمای عملکردی نرمال و دما بالا، محدوده زیاد ولتاژ عملکرد و تنوع فاصله نامی سنسورهای القایی از دیگر مزایای این سنسور می باشد. سنسور القایی سه سیمه FI-12F-OP-02 از سری سنسورهای القایی تولیدی شرکت فرانگار تبریز می باشد که در خروجی خود یک سیگنال PNP نرمال بسته تولید می کند.

مشخصات سنسور القایی سه سیمه فرانگار مدل FI-12F-OP-02

سنسور القایی سه سیمه فرانگار مدل FI-12F-OP-02 از جمله سنسورهای تولید شده توسط یکی از شرکت های داخلی است که از کیفیت بالایی برخوردار است. مشخصات فنی سنسور القایی سه سیمه فرانگار مدل FI-12F-OP-02 به شرح زیر است:

ولتاژ تغذیه    10-30VDC

نوع خروجی    PNP

فاصله حساسیت نامی    2mm

نحوه سویچینگ خروجی    Normally Close

حداکثر جریان بار    200mA

جریان بی باری    <7mA

افت ولتاژ    <2v

حفاظت الکتریکی    Reverse Polarity & Short Circuit

فرکانس سویچینگ   1.5KHZ

نحوه اتصال    Cable 2×0.35mm2, PVC , Length=1.5m
­
دمای کار ایمن    25°C to +75°C-

نشانگر    Yellow LED

جنس بدنه    Ni-Cr Plated Brass

نحوه نصب    Flush

گشتاور بستن مهره    10Nm

درجه حفاظت    IP67


در ابتدای مطلب اشاره کردیک که سنسور القایی سه سیمه فرانگار مدل FI-12F-OP-02 در خروجی خود یک سیگنال PNP نرمال بسته تولید می کند. این محصول از کیفیت بالایی برخوردار است و شما می‌توانید این تجهیز را از سایت درخشش الکتریک خریداری نمائيد. همچنین برای اینکه اطلاعات دقیق‌تری از این سنسور به دست آورید می‌توایند علاوه بر تماس با کارشناسان مجموعهٔ درخشش الکتریک، دیتا شیت این محصول را که در زیر قرار داده شده است، مطالعه کنید.


سنسور القایی PNP سه سیمه فرانگار مدل  FI-12F-OP-02

مشخصات فنی سنسور القایی PNP سه سیمه فرانگار مدل FI-12F-OP-02

مشخصات
مشخصات سنسور
بر اساس تعداد سیم سه سیمه
نوع سیم بندی کابلی
خروجی PNP
نوع خروجی نرمال باز
قطر سنسور 12mm
مرورگر شما بسیار قدیمی است!
جهت مشاهده این وب سایت به صورت صحیح، بروزرسانی مرورگرتان ضروری خواهد بود. بروزرسانی مرورگر
×