ترموستات آتبین مدل AT-200P

AT-200P
تضمین بهترین قیمت
اصالت کالا
تضمین کیفیت
ضمانت نامه
تحویل فوری
خدمات پس از فروش

ترموستات آتبین مدل AT-200P

کنترلر دما که با نام های دیگیری مانند ترموستات و کنترلر حرارت نیز شناخته می‌شود ابزارهای مهمی هستند که در کنترل دما در فضاهای داخلی مورد استفاده قرار می‌گیرند. در واقع این تجهیز به عنوان یک حسگر دما عمل می‌کند و می‌تواند با تنظیمات برنامه‌ریزی شده، سیستم‌های گرمایشی و سرمایشی را به صورت خودکار کنترل کند. یکی از انواع ترموستات ها، ترموستات آتبین مدل AT-200P است که ساخت شرکت آتبین می‌باشد.

یکی از ویژگی هایی که ترموستات آتبین مدل AT-200P از آن برخوردار است، وجود اهرم به صورت ولومی برای تنظیم دستگاه است. آتبین مدل AT-200P دارای ابعاد 130×96×96 میلی متر است که طراحی آن بسیار زیبا و به شکل مربعی است. خوب است بدانید که این دستگاه قادر است تا دما را در بازه‌ی 200- تا 200+ درجه سانتی گراد با دقت بسیار بالا و توسط ورودی ترموکوپل P اندازه‌گیری کند. همین اندازه‌گیری بازه‌ی دمایی باعث شده است که این محصول نسبت به دیگر همتاهای نوع AT خود از محبوبیت بیش‌تری برخوردار باشد.

نکته‌ی دیگری که درباره ترموستات آتبین مدل AT-200P وجود دارد، نوع نصب آن است. در واقع نوع نصب این دستگاه به صورت تابلویی می‌باشد و به همین دلیل با نام ترموستات تابلویی نیز شناخته می‌شود. نصب تابلویی بدین معناست که این ترموستات روی دیوار یا سطح تابلویی فضاهای داخلی قرار می‌گیرد و می‌توان میزان دما را کنترل نماید.

مشخصات فنی ترموستات آتبین مدل AT-200P

ترموستات آتبین مدل AT-200P که یکی از محصولات موجود در سایت درخشش الکتریک است، دارای مشخصات فنی زیر می‌باشد:

۱- ابعاد 136×969×96

۲- نوع نصب به صورت تابلویی

۳- صفحه نمایش 3.5digits

۴- دقت اندازه‌گیری 200>%0.1 در واحد ppm / درجه سانتی گراد برای pt100 و 200>%0.4 در واحد ppm / درجه سانتی گراد برای ترموکوپل

۵- خروجی به صورت یک رله دو حالته

۶- پشتیبانی از ترموکوپل تیپ K

۷- ولتاژ تغذیه 220 ولت برای AC و با دقت %10± و فرکانس 50 تا 60 هرتز

۸- توان مصرفی کم‌تر از 3 ولت آمپر

۹- نوع اتصال به دستگاه از طریق پیج یا واشر نگهدارنده سیم

۱۰- بازه‌ی اندازه‌گیری دما از 200- تا 200+

شما می‌توانید دستگاه ترموستات آتبین مدل AT-200P را به همراه سه سال گارانتی تعویض بدون قید و  شرط از سایت درخشش الکتریک تنها نماینده رسمی محصولات آتبین، تهیه و خریداری نمائید. همچنین جهت کسب اطلاعات بیش‌تر درباره این محصول می‌توانید با کارشناسان مجموعه درخشش الکتریک تماس حاصل نمائید.

مرورگر شما بسیار قدیمی است!
جهت مشاهده این وب سایت به صورت صحیح، بروزرسانی مرورگرتان ضروری خواهد بود. بروزرسانی مرورگر
×