رله محافظ الکتروموتور ترمیستور پارسیان مدل TMP-W

TMP-W
تضمین بهترین قیمت
اصالت کالا
تضمین کیفیت
ضمانت نامه
تحویل فوری
خدمات پس از فروش

رله محافظ الکتروموتور ترمیستور پارسیان مدل TMP-W

رله محافظ الکتروموتور ترمیستور پارسیان مدل TMP-W از جمله محصولات موجود در سایت درخشش الکتریک است که توسط شرکت پارسیان طراحی و تولید شده است. رله محافظ الکتروموتور ترمیستور پارسیان مدل TMP-W برای جلوگیری از سوختن موتورهای الکتریکی در اثر اضافه بار بیش از حد مجاز مورد استفاده قرار می گیرد. با استفاده از سنسور ترمیستور داخل سیم پیج استاتور می‌توان از گرم شدن بیش از حد موتور و سوختن  آن جلوگیری نمود.

همانند دیگر تایمرهای تولید و طراحی شده توسط شرکت پارسیان این رله محافظ الکتروموتور ترمیستور پارسیان مدل TMP-W از طریق ولتاژ 220 ولت کارکرد خود را خواهد داشت که از طریق اعمال ولتاژ به ترمینال‌های A1 و A2 و اتصال ترمنیال‌های ترمیستور موتور به ترمینال‌های T1 و T2 ورودی ترمیتسور دستگاه فعال می‌شود. در صورت قطع سنسور یا اتصال کوتاه در مدار ترمیستور چراغ قرمز به صورت چشمک زن فعال می‌شود. باید افزود که در رله محافظ الکتروموتور ترمیستور پارسیان مدل TMP-W در صورت گرم شدن بیش از حد موتور در اثر اضافه جریان، چراغ قرمز به صورت دائمی روشن شده و باعث قطع رله خروجی می‌شود و هنگامی که دمای موتور به حد مجاز رسید با رست دستگاه مدار فرمان مجدد فعال می‌شود.

شما می‌توانید رله محافظ الکتروموتور ترمیستور پارسیان مدل TMP-W را به همراه یکسال گارانتی و خدمات پس از فروش از سایت درخشش الکتریک تهیه و خریداری نمائيد. همچنین برای کسب اطلاعات بیش‌تر درباره این دستگاه می‌توانید دیتا شیت قرار داده شده در زیر را مورد مطالعه قرار دهید.
 

مرورگر شما بسیار قدیمی است!
جهت مشاهده این وب سایت به صورت صحیح، بروزرسانی مرورگرتان ضروری خواهد بود. بروزرسانی مرورگر
×