فرکانس متر دیجیتال پارسیان مدل PIVF

PIVF
تضمین بهترین قیمت
اصالت کالا
تضمین کیفیت
ضمانت نامه
تحویل فوری
خدمات پس از فروش

فرکانس متر دیجیتال پارسیان مدل PIVF

ولت متر و فرکانس متر از جمله ابزارهای پر کاربردی هستند که در صنایع مختلف مورد استفاده قرار می‌گیرند. یکی از ولت مترهای تولید شده توسط شرکت پارسیان، فرکانس متر دیجیتال پارسیان مدل PIVF است. این ولت متر دیجیتال با قابلیت اندازه گیری ولتاژ به روش True RMS توانایی اندازه‌گیری و نمایش دقیق ولتاژ را دارد. در واقع ویژگی True RMS در فرکانس متر دیجیتال پارسیان مدل PIVF باعث می‌شود تا دستگاه بتواند اندازه گیری‌ها را در محیط‌هایی که دارای فرکانس بالایی است، بادقت بسیار زیاد انجام دهد. این دستگاه با ورودی سه فاز و نول و با استفاده از کلید سوئیچ‌های روی پنل قادر است مقدار ولتاژ فازها نسبت به یکدیگر و فازها نسب به نول را نمایش می‌دهد. 

همچنینب باید گفت که در حالت هفتم فرکانس متر دیجیتال پارسیان مدل PIVF به صورت گردشی هر سه ثانیه یک حالت را نمایش می‌دهد. یکی از ویژگی های قابل ذکر این ولت متر دیجیتال نمایش ولتاژ با دقت دهم ولت است.

مشخصات فنی فرکانس متر دیجیتال پارسیان مدل PIVF

فرکانس متر دیجیتال پارسیان مدل PIVF دارای مشخصات فنی به شرح زیر است:

۱- اندازه‌گیری و نمایش ولتاژ متناوب و DC در بازه‌ی 0 تا 999 ولت

۲- دقت اندازه‌گیری ولتاژ 0.3٪

۳- دارای ویژگی True RMS

۴- امکان نمایش ولتاژ فاز به فاز و فاز به نول به صورت گردشی در حالت Loop

۵- دارای منبع تغذیه با ترانفورماتور ایزوله

۶- سیتم اندازه‌گیری و نمایش دقیق میکروکنترل


 شما می‌توانید فرکانس متر دیجیتال پارسیان مدل PIVF را به همراه سه سال گارانتی تعویض از سایت درخشش الکتریک خریداری نمائيد. همچنین برای کسب اطلاعات بیش‌تر درباره‌ی محصول، دیتاشیت قرار داده شده در زیر را مورد مطالعه قرار دهید.

مرورگر شما بسیار قدیمی است!
جهت مشاهده این وب سایت به صورت صحیح، بروزرسانی مرورگرتان ضروری خواهد بود. بروزرسانی مرورگر
×