کنترل سطح مایعات هادی و غیر هادی پارسیان مدل PFC2-W

PFC2-W
تضمین بهترین قیمت
اصالت کالا
تضمین کیفیت
ضمانت نامه
تحویل فوری
خدمات پس از فروش

کنترل سطح مایعات هادی و غیر هادی پارسیان مدل PFC2-W

کنترل سطح مایعات هادی و غیر هادی پارسیان مدل PFC2-W یکی از انواع دستگاه های تولید شده توسط شرکت پارسیان است که در صنایع مختلفی مورد استفاده قرار می‌گیرد. این محصول به طور گسترده‌ای در اتوماسیون صنعتی مورد استفاده قرار می‌گیرد. به طور کلی دستگاه کنترل سطح مایعات به کنترل و اندازه‌گیری دقیق سطح مایعات در مخازن، تانکرها و سیستم‌های توزیع می‌پردازد. بیش‌ترین کاربرد این دستگاه جهت مایعات غیر هادی و در موارد مختلفی همچون مخازن شیمیایی، مخازن تانک روغن و دیگ‌های آب گرم و بخار است. نکته‌ی قابل ذکری که درباره‌ی این دستگاه باید گفت این است که سنسورهای دستگاه کنترل سطح مایعات پارسیان مدل PFC2-W از نوع الکترومغناطیسی است.

دربارهٔ دستگاه کنترل سطح مایعات هادی و غیر هادی پارسیان مدل PFC2-W باید گفت که دارای ابعاد ۱۰۰×۷۸×۴۵ میلی‌متر است. همچنین باید گفت که مصرف برق دستگاه در حدود ۱.۵ ولت آمپر است. از دیگر ویژگی های این تجهیز می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

۱- دارای تکرار پذیری بیش از ۰.۲± درصد

۲- مصرف برق ۱.۵ ولت آمپر

۳- کارکرد با برق شهری ۲۲۰ ولت

۴- دمای محیطی ایده‌آل ۰ تا ۷۰ درجه سانتی گراد

۵- رطوبت نسبی کم‌تر از ۸۵ درصد RH

۶- دامنه باند وصل مجدد ۵درصد

۷- دارای درجه حفاظت IP 50


شما می‌توانید دستگاه کنترل سطح مایعات هادی و غیر هادی پارسیان مدل PFC2-W را به همراه سه سال گارانتی تعویض از سایت درخشش الکتریک تهیه و خریداری نمائيد. همچنین برای کسب اطالعات بیش‌تر دربارهٔ این محصول، علاوه بر تماس با کارشناسان مجموعهٔ درخشش الکتریک، می‌توانید دیتا شیت قرار داده شده در زیر را مورد مطالعه قرار دهید.
 

کنترل سطح مایعات هادی و غیر هادی پارسیان مدل PFC2-W

مرورگر شما بسیار قدیمی است!
جهت مشاهده این وب سایت به صورت صحیح، بروزرسانی مرورگرتان ضروری خواهد بود. بروزرسانی مرورگر
×